Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 8/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon
104 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: DM 500 S Genel Ayarlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam
    ben de artık dreambox aldım. emekleriniz için tşk ler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta tesekkurler emegıne cok detaylı anlatmıssın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım bu yazılımı nerden indirebilirim. yukarılarda vardı da ben mı görmedim acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı chuckyos Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşım bu yazılımı nerden indirebilirim. yukarılarda vardı da ben mı görmedim acaba
    konuyu baştan okumanızı tavsiye ederım konuda yazılım yoktur. Bu cihaz kullanım bilgileridir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

biss ***leri nereden girebilirz acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart dreambox dm 500-s guncelleme

arkadaslar dreamboxta sınema kanalları dahıl bır suru kanalı ızleyemıyorum. sordum bı kac kısıye guncellemem gerekıyomus. ve takılma cok sık yasanıo. bana bı yardım edersenız cok sevınırım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam drambox 500 den 800 HD ye gecis yapiyorum uydu ayarlarini aktarmanin bi yolu varmi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sozeri Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam drambox 500 den 800 HD ye gecis yapiyorum uydu ayarlarini aktarmanin bi yolu varmi

hazır backup yukleyın yada ayarlarını yenıden yapın. Eskı cıhazınızdan sadece varsa server bilgilerini aktarabılırsınız.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler emeğine sağlık

Sayfa 8/11 İlkİlk 1234567891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri