Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: aveadan tehdit mesajı geldi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart aveadan tehdit mesajı geldi

türksel numaramı avea sınırsıza geçirdim ayda 10bin dakka konuşma hakkı var fiatı 66.50
    buraya kadar normal ikigün önce bi mesaj geldi aynen yazıyorum

tarife kullanımınız makul seviye üzerinde olup ayni kullanım devam ederse ek bedel talep etme ve hattınızı kapatma dahil haklarınızın saklı olduğunuzu hatırlatırız.

hemen telefonun konuşma süresine baktım 2 ayda 40 saat konuşmuşum aya bölersen 1200 dakika eder 10bin nerde 1200 nerde
    anlaşılan avea bayrağı çekiyor nerden ne kopartırsam kar demek istiyor
    siz siz olun arkadaşlar aman deyin avea hattı kullanmasını bırakın avea numarasını bile aramayın napacağı belli olmaz bu arap uşaklarının benden söylemesi ben hemen iptal ettirdim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Avea demek turk telekom demek gecin vodafone 50 tl sabit hatlar ve vodafon ucretsiz diger operator 750 dk tehditte yok
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

avea ahlaksız sahtekar 500000000000 bin sms olmasa 1 dk durmam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

wala bak şu sms olayı olmıcak awea bi halta yaramaz öğrenci milletine 5000 büyük bi nimet zuaha

Kullanıcı Bilgi Menüsü

awea telekomla ortak aman ha allah telekomun şerrinden korusun telekomun ortak olduğu hic bir firmadan hıc bir sey almayın bunlar soyguncu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet sırf 5000 sms icin avea hat aldım onuda ben almadım hediye geldi..yoksa işim olmaz mis gibi vodafone'um var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence avea türkiyeye cok şey getirdi unuttunuz galiba türkcellin hakimiyetini hiçbir kampanya yoktu konuşmadan bile dünya fatura geliyodu vadofone avrupada süper kampanyalar yapıyor yok bedava tlefonlar bilgisayarlar türkiyeye bişey yok bence en iyisi AVEA zaten istatistiklerde onu gösteriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

al birini vur ötekine

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı birolak Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bence avea türkiyeye cok şey getirdi unuttunuz galiba türkcellin hakimiyetini hiçbir kampanya yoktu konuşmadan bile dünya fatura geliyodu vadofone avrupada süper kampanyalar yapıyor yok bedava tlefonlar bilgisayarlar türkiyeye bişey yok bence en iyisi AVEA zaten istatistiklerde onu gösteriyor
    o zamanlar avea devletindi gözüm.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

peki şimdi bizler hakkımız olan 10000 dk yı kulanamayacakmıyız. bunun kanunen bir yolu yokmudur. ve şu andan sonra numaramızı başka bir operatöre taşıyabilirmiyiz. bundan sonra hangi yolu izlemeliyiz. tesekkürler

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri