Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/13 1234567891011 ... SonSon
121 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Dream Stream V0.3.2 a-Windows

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Dream Stream V0.3.2 a-Windows

Arkadaþlar kurulumsuz proðramdýr.Dreambox'ýnýzý pc'den izleyebilir kanal deðiþtirebilirsiniz.Proðramý açýn þebekeden cihazýnýzýn ýp'sini kullanýcý adý ve þifresini girin ama portla oynamayýn deðiþiklikleri kaydedin sonra proðramý kapatýn ve açýn proðramýn altýnda yükleniyor yazacaktýr kanallarýnýz yüklenecektir hangi kanalý seyredecekseniz týklamanýz yetecektir eðer ekrana çift týklarsanýz tam ekran olacaktýr.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu dreambox nasýl bi cihaz güzelse bitanede ben alacam herkezde bi dreambox hayranlýðý var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eðer server alýrsan dreambox çok iyi cihazdýr.Zamanlada cihazýn bütün özelliklerinide öðrenirsen tadýndan yenmez.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Program icin tesekkurler abi..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

:49:program guzel ama bazen sesle ilgili hata veriyor neden acaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kuçer usta pc ile recever arasýnda baglantý olarak rs32 kablosumu kulanacagýz açarsan konuyu biraz bilmeyen arkadaþlar için iyi olacagýný düþünüyorum saygýlar
    Asla Baþkalarýnýn Umudunu Kýrma, Belki Sahip Olduðu Tek Þey Odur..
    BOL BOL TEBESSÜM ET GÜLÜMSE
    Hem Maliyeti Ucuzdur Hem De Deðerine Paha Biçilmez...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hayýr net üzerinden modem'den baðlanacaksýnýz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bilgi için ve paylaþtýðýnýz için teþekkürler.

DM800 HD PVR bir dreambox'ým var. Verdiðiniz programý indirdim ve izah ettiðiniz þekilde gerekli ayarlarý yaptým fakat hata mesajý aldým. program dreambox ile baðlantýnýn saðlanamadýðýný belirtiyor. daha önce de TuxVision isimli programý denedim ve onda da "PID Trouble" hata mesajýný aldým. sorun nereden kaynaklanýyor anlayamadým.

bir yorum yaparsanýz memnun olurum. teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ustam programý kurdum ve diðer ayarlarýnýda yaptým ama baðlantýnýn baþarýsýz olduðunu söylüyor,birde start tuþuna basýnca audio ve video parametresi noktalanamadý diyor nerede yanlýþ yapýyorum acaba kullandýðým ýp no ile diðer programlara baðlanabiliyorum flashfxp vb... vereceðiniz bilgiler için þimdiden teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Son iki mesajdaki sorunlarýn aynýsýný bende yaþadým. Ýþin ilginç yaný laptop üzerinden dm ye baðlanýp tüm iþlemleri yaparken dekstop umda bu mesajlarý almam. Yok mu bunun bir çaresi

Sayfa 1/13 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri