Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Vdsl2 hakında gerekli bilgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New41 Vdsl2 hakında gerekli bilgiler

VDSL2 için hizmet alanında olup olmadığımı nereden öğrenebilirim?

-Başvuru esnasında santrale olan mesafe bilginiz kontrol edilecektir. Ancak başvuru sonrasında yerinde test yapılarak kesin olarak VDSL2 hizmetinden yararlanabileceğiniz belirlenecektir. Test esnasında bağlantı yapılacak noktada olunması gerekmektedir.

VDSL2 başvurusu için neler gereklidir?

TTNET VDSL2 için gerekli belgeler:
    - VDSL2 abonelik sözleşmesi
    - VDSL2 abonelik başvuru formu
    - Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
    - T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir.)

TTNET İŞYERİM VDSL2 için gerekli belgeler:
    - VDSL2 abonelik sözleşmesi
    - VDSL2 abonelik başvuru formu
    - Şirketin imza sirküleri
    - Şirketin faaliyet belgesi
    - Telefon hattına ait telefonun ödenmiş son faturası
    - Yetkili kişinin kimlik fotokopisi (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir.)

VDSL2 için gerekli modem ADSL modemden farklı mıdır?

VDSL2 modemleri, ADSL modemlerden farklıdır. VDSL2 hizmetinin alınabilmesi için VDSL2 modemi gerekmektedir.

VDSL2 için başvurabileceğim paketler nelerdir?

VDSL2 hizmeti için başvurulabilecek paketler:
    16 Mbps'e kadar Limitsiz TTNET VDSL2
    32 Mbps'e kadar Limitsiz TTNET VDSL2
    16 Mbps'e kadar Limitsiz TTNET İŞYERİM VDSL2
    32 Mbps'e kadar Limitsiz TTNET İŞYERİM VDSL2

ADSL'de devam eden taahhüdüm varsa VDSL2'ye geçebilir miyim?

Satışı sona eren ADSL kampanya aboneleri, indirimli ADSL tarifesinden yararlanma süresi bittikten sonra kampanyasız olarak VDSL2'ye geçebilir. VDSL2'ye geçiş sonrası standart VDSL tarifelerinden yararlanılır.
    VDSL2'ye geçiş sonrası, ADSL aboneliğinden kalan taahhüt süresi VDSL2 aboneliği olarak devam eder. Söz konusu kalan taahhüt süresinde, taahhüt yerine getirilmez ise ADSL aboneliğine ait varsa modem bedeli, indirim, bağlantı ücreti ve diğer borçlar geri alınır.

VDSL2 modem kurulumunu nasıl yapacağım? Modem kurulumu için ücret alınıyor mu?

VDSL2 modem kurulum hizmeti, modemini TTNET'den alan aboneler için ücretsiz verilmektedir.

VDSL2 hizmetinde maksimum ulaşılabilecek hız nedir?

32 Mbps ve 16 Mbps'lik hızlar, ulaşılabilecek maksimum hızları temsil etmektedir. Söz konusu bu hızlar, kullanılan bilgisayarın durumu, telefon hattının kalitesi, santral yoğunluğu, santrale uzaklık, merkezi cihazların performansı ve modem / router performansı gibi faktörlerden etkilenir. Sunucuların performansına bağlı olarak, bu hızlara her zaman tek download ile erişilemeyebilir, paralel (aynı anda farklı sitelerden) dowload gerekebilir.

kaynak: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

32 Mbps'e kadar Limitsiz TTNET İŞYERİM VDSL2 paketini aldım yeni bir ayıptır söylemesi ofis gibi bir şey açtım onun için. çok memnunum web sayfamı yaptım. ttnetin müzik ve oyununada üyelik verdiler. herkese tavsiye edilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bizim bu taraflara VDSL2 merkezi kursa hemen alırım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

apartmanlarda oturan int kullanıcıları bence ortaklasa almalı derim ben

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri