Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arasý

Konu: Yasemin Dalkýlýç yeni rekor peþinde

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Yasemin Dalkýlýç yeni rekor peþinde

Serbest dalýþta dünya rekorunu elinde bulunduran Yasemin Dalkýlýç, saðlýk sorunu nedeniyle ara verdiði 6 yýllýk aranýn ardýndan yeni bir dünya rekoru için dalýþ yapacak.

Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen basýn toplantýsý ile tekrar bir rekor denemesi gerçekleþtireceðini belirten Yasemin Dalkýlýç, "Sabit aðýrlýkla serbest dalýþ kategorisinde kýrdýðým 68 metrelik ilk rekor 10. yýl dönümüne denk gelecek.

Baþbakan Recep Tayyip Erdoðan'ýn özel desteðiyle çalýþmalarýma devam ediyorum. Yaklaþýk 6 yýl önce pankreasýmda bir kitle tespit edildi ve ben sporu býrakmak zorunda kaldým. Saðlýk sorunum nedeniyle, fazla da duyurmadan bir ameliyat geçirdim. Tümörün çýkarýlmasýnýn
    ardýndan saðlýðýma kavuþmak ve formumu yeniden yakalayabilmek için oldukça çalýþtým. Serbest dalýþ kariyerimi noktalayan olay bu oldu. Performansýmýn bu kitle nedeniyle düþük olduðu, rekorlarýmý da bu þartlara raðmen kýrdýðým ortaya çýktý. Þu noktada kendimi hayatýmda olmadýðým kadar saðlýklý ve güçlü hissediyorum.

Yeni bir dünya rekoruyla dönmek, benim için çok gurur verici olacak. Hazýrlýklarýma da baþladým Eþim ve antrenörüm Rudi Castineyra ile çalýþmalarýmýzý sürdürüyoruz. O da performansýma
    þaþýrýyor. Önceki rekorlarýmý bu engelle kýrýyormuþuz. Mevcut durum, benim için ek bir motivasyon. Bu rekorumun, diðerlerinden çok daha baþarýlý ve ***ifli olacaðýný düþünüyorum" diye konuþtu.

Kaynak : ÝHA

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýnþallah kýzým baþarýlarýný bekliyoruz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

baþarýlar dilerim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri