Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon
77 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: XP Pro SP3-TR-Full Driver-Katılımsız Kurulum-2009

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ok şimdi çalıştı tşk edrim yanlıs konu dısında benim bir problemım var ben yanlılıkla benim bütün diskteski bütün programalrım silindi usta bana dısk kurtarıcı çok iyi bir program lazım ben kurtarıcı kulladım ama kurtardım zannettıgım hıc bırı doğrudurust çalısmıyor hiç biri bana yardımcı olursanız sevnirim.

Sevgiler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cihat43 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ok şimdi çalıştı tşk edrim yanlıs konu dısında benim bir problemım var ben yanlılıkla benim bütün diskteski bütün programalrım silindi usta bana dısk kurtarıcı çok iyi bir program lazım ben kurtarıcı kulladım ama kurtardım zannettıgım hıc bırı doğrudurust çalısmıyor hiç biri bana yardımcı olursanız sevnirim.

Sevgiler.
    exe uzantılı dosyalar kurtarılsa bile sizinde gördüğünüz gibi doğru dürüst çalışmazlar kısaca o programlar artık yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Usta ben xp yüklecem nero veri yazılıyor olarak yükledım olmadı yanlız dosya çıkarılmıyor dosya çıkarmada çıkarma ilşemine devam edebilmek için aşağıdaki cilt gerekiyor. ve ben ilk defa yükleme yapacam bu konuda yardımlarınız beklıyorum.
    Sevgiler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ayran Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cd yazma işlemini sanırım hatalı resimli açıklama buradan ve hangi part hatalı ise o part'ı tekrar indir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Alıntı cihat43 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Usta ben xp yüklecem nero veri yazılıyor olarak yükledım olmadı yanlız dosya çıkarılmıyor dosya çıkarmada çıkarma ilşemine devam edebilmek için aşağıdaki cilt gerekiyor. ve ben ilk defa yükleme yapacam bu konuda yardımlarınız beklıyorum.
    Sevgiler.
    Kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler üstat böyle bir paylaşım için ellerine sağlık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

,Dosyaları bir klasöre çıkardığıMda ISO kalıbı çıkmıyor neden acaba bu konuda yardımlarını bklıyorum bir türlü dosya çıkmıyor analamdım giit nasıl bunu yapabılırım .

SEVGİLER.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

,Dosyaları bir klasöre çıkardığıMda ISO kalıbı çıkmıyor neden acaba bu konuda yardımlarını bklıyorum bir türlü dosya çıkmıyor analamdım giit nasıl bunu yapabılırım .

SEVGİLER.
    tüm partları sorunsuz indirdiğine eminmisin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SEVGİLER.

bilgisayarına daemon tools kurarsan ve çıkan dosyayı bu programa
    tanıtırsan ISO olarak göreceksiniz,winrar kurulu ise tek bir RAR dosyası
    olarak görebilirsiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı OLDSMAN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bilgisayarına daemon tools kurarsan ve çıkan dosyayı bu programa
    tanıtırsan ISO olarak göreceksiniz,winrar kurulu ise tek bir RAR dosyası
    olarak görebilirsiniz
    Tşk ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

oldsman ustam limitsiz ttnet'i olan arkadaşlarımız için alternatif tek link
    olarak upload ettim inan iki günümü aldı.

XP Pro SP3-TR-Full Driver-Katılımsız Kurulum-2009 tek linkler

Kod:

Konu ayran tarafından (16-11-2009 Saat 14:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: link yenilendi.

Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri