Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
77 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: XP Pro SP3-TR-Full Driver-Katýlýmsýz Kurulum-2009

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ok þimdi çalýþtý tþk edrim yanlýs konu dýsýnda benim bir problemým var ben yanlýlýkla benim bütün diskteski bütün programalrým silindi usta bana dýsk kurtarýcý çok iyi bir program lazým ben kurtarýcý kulladým ama kurtardým zannettýgým hýc býrý doðrudurust çalýsmýyor hiç biri bana yardýmcý olursanýz sevnirim.

Sevgiler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cihat43 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ok þimdi çalýþtý tþk edrim yanlýs konu dýsýnda benim bir problemým var ben yanlýlýkla benim bütün diskteski bütün programalrým silindi usta bana dýsk kurtarýcý çok iyi bir program lazým ben kurtarýcý kulladým ama kurtardým zannettýgým hýc býrý doðrudurust çalýsmýyor hiç biri bana yardýmcý olursanýz sevnirim.

Sevgiler.
    exe uzantýlý dosyalar kurtarýlsa bile sizinde gördüðünüz gibi doðru dürüst çalýþmazlar kýsaca o programlar artýk yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Usta ben xp yüklecem nero veri yazýlýyor olarak yükledým olmadý yanlýz dosya çýkarýlmýyor dosya çýkarmada çýkarma ilþemine devam edebilmek için aþaðýdaki cilt gerekiyor. ve ben ilk defa yükleme yapacam bu konuda yardýmlarýnýz beklýyorum.
    Sevgiler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ayran Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cd yazma iþlemini sanýrým hatalý resimli açýklama buradan ve hangi part hatalý ise o part'ý tekrar indir.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Alýntý cihat43 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Usta ben xp yüklecem nero veri yazýlýyor olarak yükledým olmadý yanlýz dosya çýkarýlmýyor dosya çýkarmada çýkarma ilþemine devam edebilmek için aþaðýdaki cilt gerekiyor. ve ben ilk defa yükleme yapacam bu konuda yardýmlarýnýz beklýyorum.
    Sevgiler.
    Kolay gelsin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler üstat böyle bir paylaþým için ellerine saðlýk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

,Dosyalarý bir klasöre çýkardýðýMda ISO kalýbý çýkmýyor neden acaba bu konuda yardýmlarýný bklýyorum bir türlü dosya çýkmýyor analamdým giit nasýl bunu yapabýlýrým .

SEVGÝLER.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

,Dosyalarý bir klasöre çýkardýðýMda ISO kalýbý çýkmýyor neden acaba bu konuda yardýmlarýný bklýyorum bir türlü dosya çýkmýyor analamdým giit nasýl bunu yapabýlýrým .

SEVGÝLER.
    tüm partlarý sorunsuz indirdiðine eminmisin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SEVGÝLER.

bilgisayarýna daemon tools kurarsan ve çýkan dosyayý bu programa
    tanýtýrsan ISO olarak göreceksiniz,winrar kurulu ise tek bir RAR dosyasý
    olarak görebilirsiniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý OLDSMAN Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bilgisayarýna daemon tools kurarsan ve çýkan dosyayý bu programa
    tanýtýrsan ISO olarak göreceksiniz,winrar kurulu ise tek bir RAR dosyasý
    olarak görebilirsiniz
    Tþk ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo

oldsman ustam limitsiz ttnet'i olan arkadaþlarýmýz için alternatif tek link
    olarak upload ettim inan iki günümü aldý.

XP Pro SP3-TR-Full Driver-Katýlýmsýz Kurulum-2009 tek linkler

Kod:

Konu ayran tarafýndan (16-11-2009 Saat 14:41 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: link yenilendi.

Sayfa 5/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri