Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: kablo çoğaltma uydu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart kablo çoğaltma uydu

bnm bi tane salonda receiver var bi tanede odaya almak istiyorum sorum şu

-çatıdan gelen kabloyu çoğaltma aleti var mı (lnbi takmıycam direk receivera bağladım kabloyla iligili soruyorum )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şöle olur salondaki cihazın lnb out çıkışından diğer odaya kablo çekersınız ama 2 cihaz ile aynı anda tüm yayınları izleyemezsınız ya biri kapalı olacak yada aynı bant frekanstakı yayınları izlersınız. Çanağınıza çift cıkışlı lnb takmanızı ve diğer odaya kablo çekmeniz gerekir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öptüm sizi aslanım safran bolulu kardeş

4. 19-01-2010, 23:45

Sebep
    yazdığın mesajın konu ile alakası ne.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

verdiğin bilgiler için teşekurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    şöle olur salondaki cihazın lnb out çıkışından diğer odaya kablo çekersınız ama 2 cihaz ile aynı anda tüm yayınları izleyemezsınız ya biri kapalı olacak yada aynı bant frekanstakı yayınları izlersınız. Çanağınıza çift cıkışlı lnb takmanızı ve diğer odaya kablo çekmeniz gerekir.
    usta ben yaptım aynısını.gayet güzel izliyorum.fakat sinyali zayıf kanallarda ikisi aynı anda açmıyor.benim sormak istediğim sinyali güçlendirirsek iki kanalı aynı anda seyredebilirmiyiz:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

diğer cihazı kapatman gerek dostum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri