Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
45 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Windows Premium Xp 2009 | FuLL Driver+ Program

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben indirdim imaj olarakmı yoksa normalmi yazacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sabahınız hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar bu konuda mesajımı yazmadan evvel düşündümki ayrı bir konu açıp isteyim doğrultusunda hareket etmekti umuyorumki buradan cevap verecek arkadaş olur isteyim windows xp premirium sp3 2009 paketinin sadece orjinal yazılımını yanii hiç bir program yüklenmemiş olan kurulumunu soracaktım eğerki varsa çok iii olur valla ben themayı çalışma performansını çok beyendim sorunsuz harika ve en önemlisi baş ağrısı yapmıyor göncelleştirmelerde içinde bir harika yanlız sonrada yüklenen programaları ben şahsen hiç beyenmedim bana göre bir çoğu gereksiz ve fuzuli sistemi kurduktan sonra kendime özgü olan programalrı tekrar yüklemem gerek ve tabiiki bazıları sp 2009 içinde mevcut bana hitap etmiyorlar acaba program ekle kaldırdan sürümün içindeki bazı programları kaldırıp yeniden yüklesem uzantıları regedit içinde kalırmı ve kafama göre programları yükledikten sonra yeni bir windows premiriumsxp sp3 2009 format cd'si yaratabilirmiğim teşekkürler
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Forumda zaten verdim en temiz versiyonu,boşuna başka yerde arama

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı OLDSMAN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Forumda zaten verdim en temiz versiyonu,boşuna başka yerde arama

saygı değer arkadaşım çok ama çok teşekkürler ediyorum hemn indirmeye başlıyorum biliyormusun format atmaya geldiydim hd silmeden hemen vazgeçtim senin verdiğini indirip yükleyecem sadesi eminimki daha iii. saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    saygı değer arkadaşım çok ama çok teşekkürler ediyorum hemn indirmeye başlıyorum biliyormusun format atmaya geldiydim hd silmeden hemen vazgeçtim senin verdiğini indirip yükleyecem sadesi eminimki daha iii. saygılarımla aliharbiye
    Vista thema'sı ister'sen o'da var hemde full.

:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler sayın mod arkadaşım bu kadar güzel ilgi karşısında beni eziyorsunuz valla çok saolun saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım son part 82.4mb çıktı hatamı var acaba bilgi verirmisiniz tşkler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sarhoş Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım son part 82.4mb çıktı hatamı var acaba bilgi verirmisiniz tşkler
    Hata yok indirmiş partın dosya boyutu tamamdır.
    kolay gelsin.

Gördüğünüz gibi dosyanın içi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar sorun nedir bilmiyorum ama ben bu yazılım donanımını şahsi bilgisayarıma yüklemek istedim bir türlü yüklenmedi sebep ne bilmiyorum formatın silme aşamasına bile varamadım donanım yükleniyor yazısı geliyor ve öğlece yakınen yarım saat bekledim bana hd silip silmemek istediyimi sormadı tuhaf bişi sorun ne acaba bilgisayarımın bileşenleri bunlar ekran kartı Ati radeon HD 3600 serisi.
    ses kartı Ati HD audio rear output.
    Anakart Asus P5KPL-AM SE.
    iNTEL(R) Corel(TM)2 Quad CPU Q6600@ 2.40 ghz işlemci
    2gb ram ve 250gb ile 160 gb hd'lerim var.
    Ayrıca bana formata gelen bir HP Pavilion dv5-1126em Entertainment Notebook PC bilgisayara sorunsuzca yüklendi sizce sorun ne olabilir teşekkürler.
    LEBEN ?

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri