Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: "Valizimi toplar giderim"

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart "Valizimi toplar giderim"

Avrupa maçları için ligi erken açan; hazırlık maçları, Avrupa ve liglerde aldığı kötü sonuçlar ile taraftarını üzen Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, kendisine ait resmi internet sitesinden kendisini eleştirenlere cevap verdi. Uygun, "Sevenlerimi üzersem valizimi toplar giderim" dedi.
    2008-2009 Sezonunu Beşiktaş'ın ardından 2'inci sırada tamamlayan ve katılacağı Şampiyonlar ligi karşılaşmaları için ligi ereken açan ve üst üste aldığı kötü sonuçlar ile taraftarlarını üzen Sivasspor'un başarılı Teknik Direktörü Bülent Uygun kendisini ve takımını eleştirenlere resmi internet sitesinden cevap verdi. Bülent Uygun'un internet sitesinde şu konuşmalar yer aldı.

"İşin kolayı sizin intikam saatiniz. Akrep'in yelkovanı yakalayacağı kadar mutlak. Ve gerçek. Akrep dakikası geldiğinde çekersiniz pimi. İntikam alma saatiniz geldi mi. Yaklaşık 3 yıl önce kaleme aldığım dizelerimden bir mısraydı bu, hani Sivasspor,'İner misin, çıkar mısın' gözüyle bakılan bir takımdı, hani ligin alt sıralarından kurtulma mücadelesi veriyordu ya, o günlerde kaleme almıştım. 'Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz' demiş büyüklerimiz ne büyük bir sözmüş, şimdi daha iyi anlıyorum.
    Yaklaşık 6 yılda bir takımı nereden nereye getirdiğimizin hesabını, sadece vicdan sahibi yüreklere bırakıyorum. Geçmişte yüksek sesle konuşulan, bunlar kim canım, düşerler diğerleri gibi, denilen bir takımı bugün Avrupa mücadelesinin içine koyabiliyorsak, bir şeyleri başarabildiğimizin de görülmesini istemek en doğal hakkımız olsa gerek. Hayatında sadece futbol seyrederek futbol otoritesi olan insanların, madalyonun diğer tarafını nedense görmek istememelerinin ısrarında diyecek pek bir şeyimiz olmuyor. Onun yorumunu, sahada güzellik adına bir şeyler görmek isteyen yapılan mücadeleye, dökülen alın terine saygı duyan siz değerli kamuoyuna bırakıyorum. Etle tırnak ayrılır mı birbirinden, bizim başkanla dostluğumuzun tarifini böyle yapmıştım.
    Bu takımı nereler getirdiğimizin muhasebesi ortadayken, yalan yanlış kulaktan dolma, bilerek yada bilmeyerek yapılan haberlere sadece gülüyoruz. Bizim dostluğumuz, acıyı lokma yaparak tüketme sanatıdır. Mutluluğumuzu hediye ederiz, acımızı böleriz. Başka bir tarife gerek var mı. İşler iyi giderken çok dostunuz vardır, ya kötü başladıysanız. Önce fareler terk eder gemiyi. Duruşumuz, inancımız asla değişmez, dün neydiysem bugün de şüpheniz olmasın oyum. Lig uzun bir maraton, tabiki istenmeyen sonuçlar olacak, tabi ki acıyı da sevinci de tadacağız. Başka türlüsünü düşünmek eşyanın tabiatına aykırı değil mi, sadece, 'Neydik, ne olduk' sorusunu sorun ve cevabını bekleyin.
    34 maçlık bir toleransımız yok mu bunca şeyden sonra. Beklemek o kadar mı zor. Sevenlerimi üzmemek adına her şeye razıyım, eğer üzersem valizimi toplar giderim." şeklinde yer aldı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hani ne oldu. burnun 1 karış havadaydı. söndümü sayın Uygun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

toplasan nereye gidecen. gidecek yerinmi kaldı.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

REYNA mıydı,LAYLA mıydı oraya gider!!!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dürüstlerden,iyi şeyler üretenlerden,insançıl düşünenlerden ve hayırlı insan olduğu için, böyle insanların ÜLKEMde çoğalmasını istiyorum.KÖSTEK değil DESTEK verilmesinden yanayım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri