Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Diyarbakýrspor'dan þok suçlama(GS) ye

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29 Diyarbakýrspor'dan þok suçlama(GS) ye

Baþkan Sümer, olaylar için G.Saray taraftarýný suçladý; faturayý polise kesti. gýdýklada

Diyarbakýrspor Baþkaný Çetin Sümer, kendini bilmez üç beþ tane grubun hezimetine uðradýklarýný belirterek, "Buradan bütün kamuoyuna sesleniyorum. Diyarbakýrspor taraftarý, bu taraftar deðildir.
    Tamamýyla provokasyon vardý. (bunu anla)
    Bazý insanlar bu maçý provoke etti.
    Diyarbakýr taraftarý adý altýnda baþka rakip takýmlarýn formasýný giyip o rakip kulüplerin bayraðýný gelip eðer o sahada açýyorsa Diyarbakýr Atatürk stadýnda açýyorsa bunun altýnda çok þey ararýz.

Biz yönetim olarak teknik heyet olarak futbolcu arkadaþlarýmýz olarak biz görevimizi dört dörtlük yerine getiriyoruz. Bizi provoke etmek isteyenler amaçlarýna ulaþmýþtýr. Ben buradan büyük bir iddiayla önünüze çýkmak istiyorum. Diyarbakýrspor takýmý çok iyi bir takýmdýr. Bunu kamuoyu da biliyor. Diyarbakýrspor bir Sivasspor modeldi. Ama maalesef bizim taraftarlarýmýzýn den beklentilerimiz bunlar deðildi. Destek yerine köstek aldýk. Ben bütün taraftarlarý ayný kefeye koymuyorum" dedi

sayýn baþkan.. oradaki bana görede bu yapýlanlar tamamen provakatörlük.bakýn görün kürtler ne yapýyor diye.

-- baþka rakip takýmlarýn formasýný giyip iþyapanlarda aramayýn kaldýki o sahada gs bayraðý vesaire açýlsýn !! tamamen boþ laflar
    Konu zeký62 tarafýndan (26-08-2009 Saat 13:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hadi caným sende,bu olaylar olsa olsa meþhur demokratik açýlýmýn meyvalarýdýr!!!!!!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý selimb Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hadi caným sende,bu olaylar olsa olsa meþhur demokratik açýlýmýn meyvalarýdýr!!!!!!!
    caným kardesim bence yanlýs düsünüyorsun.bu olay tamamýyla provokasyondur baska bir sey degildir.bazýlarýn cýkarlarý oldugundan......

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sahada galatasarayýn bayraðýný açmadýlarmý sankýý neden olmasýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

stadýn yarýsý militan!! yarýsýda kin tutmuþ neydiði belirsiz taraftardý ne biçim iþ anlamadým maç diyarbakýrda oloduugundan hemen anlamýþtým zaten kesin bir olay patlak verir demiþtim
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri