Sayfa 4/4 ÝlkÝlk 1234
37 sonuçtan 31 ile 37 arasý

Konu: 30 Aðustos Zafer Bayramýnýz Kutlu Olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Türk milletinin en önemli baþarýlarýndan biri olan 30 Aðustos Zafer Bayramý'ný kutluyor, Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaþlarýna rahmet diliyorum.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

30 Aðustos Zafer Bayramýmýz kutlu olsun.Baþta Baþ Kumandan M.Kemal Atatürk olmak üzere tüm þehitlerimize Allahtan rahmet dilerim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

30 Aðustos Zafer Bayramýmýzýn 100. yýlý kutlu olsun!
    30 Aðustos Zafer Bayramýmýzýn 100. yýlýnda Gazi Mustafa Kemal Atatürk baþta olmak üzere tüm kahramanlarýmýzý saygý ve minnetle anýyoruz. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu ulke için savasmýþ bunun bedelini canýyla kanýyla ülkesi için ödemiþ tum sehitlerimize allahtan rahmet deiliyorum.Önder ataturk ve savas arkadaþlarýnada saygý ve minnettarýz.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

30 AÐUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN bütün þehitlerimize, ve gazilerimize baþta MUSTAFA KEMAL OLMAK ÜZERE ALLAH tan rahmet diliyorum.Minnetlerimi sunuyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

"Ulusumuzun yükseliþinin taçlandýrýldýðý 30 Aðustos Zafer Bayramý kutlu olsun! Baðýmsýzlýk mücadelemizin kahramanlarý, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaþlarýný saygý, minnet ve özlemle anýyoruz."
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu yurdun bir karýþ topraðý için yüzbinlerce þehit verildi.Anneler dul,çocuklar babasýz kaldý. Pek çok ocak bu özgürlük savaþýnda söndü.Bu bir var olma ve onur savaþýydý.Türk olmanýn,insan onurunun ne olduðunu tüm dünya halklarýna gösterdik ve onlarýn da kurtuluþ savaþýna bir umut ýþýðý olduk...Bu savaþ sonunda sýnýrlarý belirlenmiþ,bayraðý özgürce dalgalanan ve "kul" olmaktan yurttaþlýða geçiþin yolu açýlmýþtýr.Cumhuriyet kurulmuþ,çaðdaþlýða giden yolda tüm akýlcý ve bilimsel yöntemler toplum yaþamýna eðemen olmuþtur.

Devir döndü,devran deðiþti: 30.000 Km kareyi aþan vatan topraðý dünya varsýllarýna satýlma kararý veriliyor da kimsenin .......................................................................................................................................................................................................................................................... Bu yurdun ve bu Ulusun kurtuluþuna önderlik eden baþta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Onun silah arkadaþlarýna,varsa bu savaþýn onurlu Gazilerine,tüm þehitlerimize olan minnet ve saygýyla 30 Aðustos Zafer Bayramýný ben de çaresizliðin verdiði utancý içimde yaþayarak kutluyorum.Rabbim böyle bir savaþ ortamýný ve koþullarýný bizlere bir kez daha yaþatmasýn!...

Sayfa 4/4 ÝlkÝlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri