Sayfa 4/4 lklk 1234
37 sonutan 31 ile 37 aras

Konu: 30 Austos Zafer Bayramnz Kutlu Olsun

Kullanc Bilgi Mens

Trk milletinin en nemli baarlarndan biri olan 30 Austos Zafer Bayram'n kutluyor, Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadalarna rahmet diliyorum.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm anakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. bat

Kullanc Bilgi Mens

30 Austos Zafer Bayrammz kutlu olsun.Bata Ba Kumandan M.Kemal Atatrk olmak zere tm ehitlerimize Allahtan rahmet dilerim.

Kullanc Bilgi Mens

30 Austos Zafer Bayrammzn 100. yl kutlu olsun!
    30 Austos Zafer Bayrammzn 100. ylnda Gazi Mustafa Kemal Atatrk bata olmak zere tm kahramanlarmz sayg ve minnetle anyoruz. Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.

Kullanc Bilgi Mens

Bu ulke iin savasm bunun bedelini canyla kanyla lkesi iin demi tum sehitlerimize allahtan rahmet deiliyorum.nder ataturk ve savas arkadalarnada sayg ve minnettarz.
    Kullandgm ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanc Bilgi Mens

30 AUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN btn ehitlerimize, ve gazilerimize bata MUSTAFA KEMAL OLMAK ZERE ALLAH tan rahmet diliyorum.Minnetlerimi sunuyorum.

Kullanc Bilgi Mens

"Ulusumuzun ykseliinin talandrld 30 Austos Zafer Bayram kutlu olsun! Bamszlk mcadelemizin kahramanlar, Ulu nder Mustafa Kemal Atatrk' ve silah arkadalarn sayg, minnet ve zlemle anyoruz."
    Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.

Kullanc Bilgi Mens

Bu yurdun bir kar topra iin yzbinlerce ehit verildi.Anneler dul,ocuklar babasz kald. Pek ok ocak bu zgrlk savanda snd.Bu bir var olma ve onur savayd.Trk olmann,insan onurunun ne olduunu tm dnya halklarna gsterdik ve onlarn da kurtulu savana bir umut olduk...Bu sava sonunda snrlar belirlenmi,bayra zgrce dalgalanan ve "kul" olmaktan yurttala geiin yolu almtr.Cumhuriyet kurulmu,adala giden yolda tm aklc ve bilimsel yntemler toplum yaamna eemen olmutur.

Devir dnd,devran deiti: 30.000 Km kareyi aan vatan topra dnya varsllarna satlma karar veriliyor da kimsenin .......................................................................................................................................................................................................................................................... Bu yurdun ve bu Ulusun kurtuluuna nderlik eden bata Gazi Mustafa Kemal Atatrk ve Onun silah arkadalarna,varsa bu savan onurlu Gazilerine,tm ehitlerimize olan minnet ve saygyla 30 Austos Zafer Bayramn ben de aresizliin verdii utanc iimde yaayarak kutluyorum.Rabbim byle bir sava ortamn ve koullarn bizlere bir kez daha yaatmasn!...

Sayfa 4/4 lklk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri