Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Dreambox Eternet Arızası Giderme. Resimli.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Msn Dreambox Eternet Arızası Giderme. Resimli.

selam arkadaşlar
    burada kullanmakta olduğum dm500 zamanla eternet chipi bozuldu.bende forumları araştırdım ve yapılmış olan bir tamiri yaptım ve iki haftadır deniyorum ve eternetle ilgili şikayetlerim kalmadı.yaptığım tekşey eternet chip i olan ASIX AS88796LFi değiştirmek ve iki adet kondansatörü değiştirmek oldu ben burada tantal değil de elektrolit kondansatör kullandım. ben burada hazır resimleri yayınlıyorum bu dm7020 için yapılmış dm 500 içinde olanları da eklicem. ve şimdide resimler...

Gerekli malzemeler:
    1) Havya, tornavida, lehim,cımbız vs..
    2) 2 adet Tantal 4.7 uF 35V (50 v ta olabilir)
    3) DM7020 Veya DM500

Not:Alıntıdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

burda anlamadığım entegre değişiomu yoksa sadece kondansatörlermi. o entegre normal havya ile değişmez.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anladığım kadarıyla sadece 2 adet Tantal 4.7 uF 35V değişimi söz konusu entegre değişimi yok yani.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeğinize sağlık teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadalar bende dreambox 518 s var sadece trt leri iyi gosteriyor ama digerkanallarda kirilma var acil yardim tsk ler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ajnten kablon eskimiş olabilir yenisi ile degiştirebilirsin bana da aynısı olmuştu başka kablo ile sorun çözüldü !

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri