Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: 3G Modem ile dreambox kullanabilirmiyiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Soccerball 3G Modem ile dreambox kullanabilirmiyiz

evdeki adsl iptal ettirecegim 3g modemim var vodafone acaba bu modemden dreambox a bağlanabilirmiyim?
    böyle bir sistem varmı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paran çoksa bu 3g işine gir yoksa üzülürsün
    No longer just a minute

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende de vodafone 3g ile bağlanıyorum. Modemi bilgisayarına tak ethernet girişinden dreamboxa bağlan ağ bağlantılarından ağ kuracaksın. Ben Bu şekilde dreamboxımı internete bağlıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benim derdim kablo pisliği olmaması ve ekonomik olması acsess point nasıl birşey kullanan varmı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dreambox ile 3G modem kullanılır bunun iki yolu var.

1-3g modeminizi pc'ye takıp ağ köprüsü (ağ paylaşımı) oluşturarak pc'nin ethetnet girişinden 3g internetinizi dreambox'a paylaştıracaksınız. bu şekilde dream sorunsuz payaşım yapıyor. tek eksi yönü pc açık kalmak zorunda.

2-3G modeminizi gsm oparatörlerinin modem istasyon adındaki cihazlarına takarak yada 3g router alarak kullanmak. bu şekilde pc aradan çıkar evinizde, işyerinizde kablolu yada kablosuz olarak birden fazla cihazda kullanabilirsiniz.

ben yukardaki model ile kullanıyorum. tp link mr3420 3g router vodafon e160e vodem ve vodafon cepnet paketi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dreambox ile 3G modem kullanılır bunun iki yolu var.

1-3g modeminizi pc'ye takıp ağ köprüsü (ağ paylaşımı) oluşturarak pc'nin ethetnet girişinden 3g internetinizi dreambox'a paylaştıracaksınız. bu şekilde dream sorunsuz payaşım yapıyor. tek eksi yönü pc açık kalmak zorunda.

2-3G modeminizi gsm oparatörlerinin modem istasyon adındaki cihazlarına takarak yada 3g router alarak kullanmak. bu şekilde pc aradan çıkar evinizde, işyerinizde kablolu yada kablosuz olarak birden fazla cihazda kullanabilirsiniz.

ben yukardaki model ile kullanıyorum. tp link mr3420 3g router vodafon e160e vodem ve vodafon cepnet paketi.
    Sevgili kardeşim burada benim anladığım 3g modemi paylaşıma açmak. Ethernet katıylada dreambox'a iletişim kurmak değilmidir. bu konuyu biraz açabilirmisin. Bu işlemi çok denedim ama olmadı. Sanırım bir yerlerde yanlışlık yapıyorum.

İyi çalışmalar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sykens Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sevgili kardeşim burada benim anladığım 3g modemi paylaşıma açmak. Ethernet katıylada dreambox'a iletişim kurmak değilmidir. bu konuyu biraz açabilirmisin. Bu işlemi çok denedim ama olmadı. Sanırım bir yerlerde yanlışlık yapıyorum.

İyi çalışmalar.
    Evet aynen öyle, resimdeki router 3g modemi paylaşıma açıyor evde pc olmasa bile o router sayesinde 3g modemi nete bağlayıp kablolu ve kaplosuz olarak ağ hizmeti sağlıyor. ben evde bu routerden kullanıyorum hat vodafone, internet cepnet paketi aylık 8tl.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende 3g router ile dreambox'a internet vermek istiyorum ama beğendiğim 3g router airties 4420-3g ve mf 190 3g modem kullanıyorum.airties'in açıklamalarında bunların birbirine uymayacağı yönünde bilgi var.doğru mudur bu??

Kullanıcı Bilgi Menüsü

inpax 9100 hd ile direk uydu cihazına takıp baglanabiliyorsun vadofone 3g modem ile denendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri