Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/7 İlkİlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dreamboxu Laptop Eterneti Üzerinden İnternete Bağlanması (Wriles Kullananlar için)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

saolasın volkan..modem evde yok alt katta old.için wriles ile bağlanıyorum ben..o yüzden altkattan dreamboxa kablo cekmek zor olacaktı wriles işi iyiymiş sevindim şimdi bak volkan şimdi ben drembox aldığımda servera da abone olduğum zaman senin gösterdiğin adımları uygulayarak sorunsuzca dreamboxa prog.indirebilir ve kanalları izliyebilir miyim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir de hangi dreamboxu tavsiye edersin (ekonomik olanlardan) örneğin 500 s 1.kalite klon iyi mi sence..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

VOLKAN kardeş sizin anlatımınız gerçekten çok güzel olmuş fakat birde XP için yaparsanız çok sevineceğiz ben ve benim gibilerin ihtiyaçlarına çevap verecektir.(İnternet Gatewey Device Kısmı çıkar) dediğiniz bölüm XP de yok sanırım varda bizmi bulamıyoruz onuda tam bilemiyorum.İlgilenirseniz seviniriz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta peki acces poınt le nasıl baglanabilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yahyasafak Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usta peki acces poınt le nasıl baglanabilirim
    ilk önce hem modem hemde acces poıntın birbiri arasında uyumlu olup olmadığını bilmelısın sonrasında acces ile modem arası köprü denılen tunel programlaması yapılıyor ama pek sağlıklı calışmadığını söyluyorlar.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vollkan usta emeğine sağlık güzel paylaşım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

xp için de açıklama yapabilirmisin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaslar xpdede islem tmmdir ayarlar tmm ustelik vodafone 3g usb stick kullaniyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benzeri şekilde vodafon aylık 100mb internet (8tl.) alıp cep telefonunu netbook ve laptop'a modem olarak tanıtıp laptop yada netbook'tan dreambox'a ethernet verenler var. evinde neti olmayanlar için güzel bir uygulama paylaşım için teşekkürler.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gerçekten güzel görsel ve yazım bakımından iyi bir anlatım olmuş teşekküler sayın admin arkadaşım.
    SAMSUNG UE55KU7500 GigaBlueQuadPlus Topfield3000 cıppro Skystar usb hd cı

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri