Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Dreamboxu Laptop Eterneti Üzerinden Ýnternete Baðlanmasý (Wriles Kullananlar için)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saolasýn volkan..modem evde yok alt katta old.için wriles ile baðlanýyorum ben..o yüzden altkattan dreamboxa kablo cekmek zor olacaktý wriles iþi iyiymiþ sevindim þimdi bak volkan þimdi ben drembox aldýðýmda servera da abone olduðum zaman senin gösterdiðin adýmlarý uygulayarak sorunsuzca dreamboxa prog.indirebilir ve kanallarý izliyebilir miyim?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bir de hangi dreamboxu tavsiye edersin (ekonomik olanlardan) örneðin 500 s 1.kalite klon iyi mi sence..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

VOLKAN kardeþ sizin anlatýmýnýz gerçekten çok güzel olmuþ fakat birde XP için yaparsanýz çok sevineceðiz ben ve benim gibilerin ihtiyaçlarýna çevap verecektir.(Ýnternet Gatewey Device Kýsmý çýkar) dediðiniz bölüm XP de yok sanýrým varda bizmi bulamýyoruz onuda tam bilemiyorum.Ýlgilenirseniz seviniriz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

usta peki acces poýnt le nasýl baglanabilirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yahyasafak Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    usta peki acces poýnt le nasýl baglanabilirim
    ilk önce hem modem hemde acces poýntýn birbiri arasýnda uyumlu olup olmadýðýný bilmelýsýn sonrasýnda acces ile modem arasý köprü denýlen tunel programlamasý yapýlýyor ama pek saðlýklý calýþmadýðýný söyluyorlar.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

vollkan usta emeðine saðlýk güzel paylaþým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

xp için de açýklama yapabilirmisin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaslar xpdede islem tmmdir ayarlar tmm ustelik vodafone 3g usb stick kullaniyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Benzeri þekilde vodafon aylýk 100mb internet (8tl.) alýp cep telefonunu netbook ve laptop'a modem olarak tanýtýp laptop yada netbook'tan dreambox'a ethernet verenler var. evinde neti olmayanlar için güzel bir uygulama paylaþým için teþekkürler.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELÝK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROÝD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

gerçekten güzel görsel ve yazým bakýmýndan iyi bir anlatým olmuþ teþekküler sayýn admin arkadaþým.
    SAMSUNG UE55KU7500 GigaBlueQuadPlus Topfield3000 cýppro Skystar usb hd cý

Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri