Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Dreamboxu Laptop Eterneti Üzerinden Ýnternete Baðlanmasý (Wriles Kullananlar için)

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sayýn serkansgrl yazýnýzý gezerken gördüm.bende uzun zamandýr xp olanýný arýyordum.nasýl yapýldýðýný anlatýrsanýz ona göre bizde yaparýz.selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Walla ben win 7 de yapamadým ugraþmaya devam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý coscos1222 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Walla ben win 7 de yapamadým ugraþmaya devam

akþam yapýpý tarif ederim.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Thumb

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    akþam yapýpý tarif ederim.
    Ýlgin icin Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

volkan ustam hangisi için söylüyorsunuz.xp mi win 7 için mi.selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu windows 7 ile vistada da gecerlimi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sevketekiz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu windows 7 ile vistada da gecerlimi
    tabiki zaten burda mantýk aðý paylaþtýrmak.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanýcý Bilgi Menüsü

coscos yukarýdakýlerý aynen yap satece gatwey çýkmaz ona gerek yok aðý paylaþýma acýp http https iþaretledikten sonra eternetýn ýp sýne bak ona göre dreame ýp vermen yeterlý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Volkan hocam merhaba windows 7 de bunu gerçekleþtirmek istiyorum bazý ayarlamalarý yaptým Wireless ayarlarýndan paylaþýma açýp Htpp ve Https lerine çentik fala nattým ancak windows 7 de baglantý ayarlarýnda Ýnternet Gatewey Device görünmüyor o olmadan yapamaz mýyýz? Birde bir baþka forumda KAblosuz Baglantý ve Yerel Ag baglantýs simgelerini CTRL tuþuna basýlý tutarak her ikisinide seçtikten sag týklayýp BAGLANTILARI KÖPRÜLE seçeneði var onu yaptýgýmda Ag baglantýsý oluþturmak için Ýnternet Baglantýsý Paylaþýmý tarafýndan kullanýlmayan en az iki lan veya Yüksek hýzlý internet baglantýsý seçmelisiniz diye uyarý alýyorum bu konuda yardýmcý olabilirsiniz?

Yukarýdaki yazýyý buðün gördüm gateway e gerek olmadýðýný söylemiþsiniz, peki Paylaþýmý verip gerekli ayarlarý yaptýktan sonra Yerel að Baðlantýsý Tanýmlanamayan Að olarak belirtiliyor, ve Aðýn Paket kýsmýna baktýðýmda sürekli gönderiyor ama Karþýdan alma ''0'' buda cihazla baðlantýyý gerçekleþtiremediðini gösteriyor. Acaba Yerel Að baglantýsýna net saðlayamadýgýmýz için olabilir mi?
    Konu Baran99 tarafýndan (24-10-2010 Saat 14:09 ) deðiþtirilmiþtir.

Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri