Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: trident dsr5301 yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon9 trident dsr5301 yardım

arkadaşlar bende trident dsr5301 var 6 ay önce aldım fabrikadan içinde emusu yok galiba bi türlü giremedim emusuna eğer emusu yoksa buna emu yükleyip ntv, trt seyredebilirmiyim eğer seyredebilirsem nasıl emu yüklerim güncel yazılımı nasıl yüklerim içindeki versiyon 2007 yılı 2.87serisi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Siteyi araştır uydu güncellemelı yazılımı bul cihazına yükle (5301)ondan sonra ***lerde güncellenir.
    Yazılımı bulamazsan bana yaz yazılımı e posta ile atarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkurler croos öle bi yazılım buldum ilk kez yüklenince flashını sökmek gerekmez demi direk yazılımı atabilirim şöle bişe duydum ilk kez emu atınca flashı yanıyo denildi bana öle bişe varmı yoksa direk yazılımı atayımmı ??????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı omerbicer Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkurler croos öle bi yazılım buldum ilk kez yüklenince flashını sökmek gerekmez demi direk yazılımı atabilirim şöle bişe duydum ilk kez emu atınca flashı yanıyo denildi bana öle bişe varmı yoksa direk yazılımı atayımmı ??????
    Uydu güncellemeli olanını yükle,Yüklemede hata yapmazsan cihaza bir şey olmaz.Yüklemeden sonra otomatik güncellemeden yazılımı güncelle yeni ***leride kaydet.tamamdır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eyvallah croos kardeşim allah razı olsn bu arada kandilinde mübarek olsn allah dualarını kabul eder inşlh...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben acemiyim bu trident 5301 uydu alıcıyı proğramı nasıl yükleyeceğim. uyduyu pcye nasıl bağlayacağım bilmiyorum usb deniyor uyduda usb girişi yokki.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı spiderfb Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben acemiyim bu trident 5301 uydu alıcıyı proğramı nasıl yükleyeceğim. uyduyu pcye nasıl bağlayacağım bilmiyorum usb deniyor uyduda usb girişi yokki.
    kardeşim usb yok bu cihazlarda zaten söylenenler diğer modeller bu trident 5301 modelinde usb ve kart girişi yok RS 232 kablo ile makineye bilgisayardan programı gönderiyosun ve uydudan makine programı güncelliyo sen Rs 232 kablon varsa yüklemeyi anlatayım...kablo resmi bu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri