Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Seoul Hiremco X3 Turbo HD

Kullanıcı Bilgi Menüsü

x3-hd'nin newcam yazılımları var usb üzerinden yazılım atıp seyredilebiliyor ama cccam nasıl olur bilemiyorum işlemci linux değil.???

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı esentepe Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    uydudan güncellemiyor bende seoul beşbin var doksan dörtten yazılımından sorna güncelemiyor kendim allahrazı olsun forumumuza allah kaza belavermesin onların sayesinde gönderiyorlar bizde alıp yüklüyoruz öyle açıyor uydudan yazılım gönderiyormuş hepsi palavra heremko x3 turbo hd internetli olsa olmasa daolur evinde interneti yok nasıl yüleyecek arkadaşlar merih video yüksel eletoronik gibi yeni ikibin exiks çıkardı eskilerine yazılım üretmiyor demek istiyor sokun biyerinize diyor oda nexkis gibi bütün türk kanıtaşıyanların bayramını kurtlarım
    bir kereye mahsus 100 yada üzeri versiyonu bilgisayardan yükletin güncellemeye devam edecektir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

uydularda şifresiz hd yayın sayısı oldukça az.
    illa paylaşım gerekiyor hd servisleri izlemek için.şu an ccam bu işi sorunsuz yapabiliyor.eğer hd cihaz olacaksa alınacaksa mutlaka ccam çalışıyor olması gerekir.hatta eksik gedik ccam değil.tek satır c line yazılana vs olmamalı.cihaz mutlaka bu desteği vermeli.yoksa hd receiver almanın hiç bir anlamı yoktur.sadece 3-5 free kanala bakılabilecektir.
    saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sancaktar78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    illa paylaşım gerekiyor hd servisleri izlemek için.şu an ccam bu işi sorunsuz yapabiliyor.eğer hd cihaz olacaksa alınacaksa mutlaka ccam çalışıyor olması gerekir.hatta eksik gedik ccam değil.tek satır c line yazılana vs olmamalı.cihaz mutlaka bu desteği vermeli.yoksa hd receiver almanın hiç bir anlamı yoktur.sadece 3-5 free kanala bakılabilecektir.
    saygılar
    Profesyonel bir kişiden böle bir yorumu okduktan sonra herkez artık HD cihaz alırken bir kez daha düşünsün derim.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sancaktar78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    saygılar
    Forumlarda Hiremco X3 kart palyaşım ayarları diye bilgi verildi.

Şimdi bu paylaşım ayarları ile HD kanal izlemek mümkün müdür?
    Konu Volkan tarafından (27-09-2009 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı modras Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Forumlarda Hiremco X3 kart palyaşım ayarları diye bilgi verildi.

Şimdi bu paylaşım ayarları ile HD kanal izlemek mümkün müdür?

baska forumların linkini vermeyın. aynı anlatım burdada mevcut ama sadece cihaz newcam paylasımı desteklıo. newcamda hd yayınlar için kar varsa acar.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

p2 yazılımında var sanınım bu newcamd olayı onada firma hiç bir şekilde garanti vermiyor yazılımdan doğacak sıkıntılara dolayısıyla cihaz garanti dışı kalıyor diye biliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

seol cihazları süper.2 yıldır gs1180 kullanıyorum hız performans mükemmel.lcd alırsam receiverım kesinlikle seol veya diğer adıyla hiremco olacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

peki newcamd ile cccamd server arasındaki fark nedir. Yani bunu daha yalıun bir dille anlatsak çünkü ben hd yayın izlemek isityorum ama bilgi eksikliğim var herhalde.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hirco x3 turbo hd yeni aldım hd li server arıyorum

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri