Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Seoul Hiremco X3 Turbo HD

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bizde aldık hayırlısı bakalım. İstediğimiz performansı elde edebilecekmiyiz bu süreçte göreceğiz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende aldım ama arkadaşlar vasat bir cihaza benziyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar önerirmisinşiz kart paylaşımı varmı almayı düşünüyorumda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Seoul Hiremco X-3 Hd Turbo Uydu Alıcısı almayı düşünüyorum.sanırım pek stabil cihaz olmadığını vede sıklıkla arıza yaptığını okudum. sizden kullanan arkadaşlardan yorum almak istiyorum. bilgiverrseniz çok sevinirm ...teşekkürler saygılarımla...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı numbai Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Seoul Hiremco X-3 Hd Turbo Uydu Alıcısı almayı düşünüyorum.sanırım pek stabil cihaz olmadığını vede sıklıkla arıza yaptığını okudum. sizden kullanan arkadaşlardan yorum almak istiyorum. bilgiverrseniz çok sevinirm ...teşekkürler saygılarımla...
    Numbai ustam sitesinden alıntı yaptım;
    Değerli kullanıcımız;
    FX-TURBO-HD modelini beğeninize sunmaktayız. Bu model, kardeşi olan X3-TURBO-HD'nin donanımsal olarak geliştirilmişi olup, daha kaliteli elektronik malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ancak, yazılımları birebir aynıdır.

X3-TURBO-HD modelinde bulunan bütün özellikler FX-TURBO-HD modelinde de bulunmaktadır.

Her iki modelin yazılımları da birbiriyle aynı olduğu için, genel kullanım yönünden de hiçbir farkları bulunmamaktadır.

FX-TURBO-HD modelinde, anakart'taki Flash bölümü, CI bölümü, tuner bölümü, tuner konnektörü ve ön panel PCB ve plastik tasarımları yenilenmiştir. Bir de, daha kaliteli pasif ve aktif elektronik malzemeler kullanılmıştır.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Saygılarımızla

Merih Video
    Konu gungor1976 tarafından (16-09-2010 Saat 00:05 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu cıhaz iymidir ben bu cıhazı 2elden buldum 150tl fiat nasıl sizce

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri