Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Expert EWM-01 Modem sürücüsü ve kullanma kýlavuz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Expert EWM-01 Modem sürücüsü ve kullanma kýlavuz

Exper EWM-01 Tek portlu Kablosuz ADSL Modem

Güvenlik duvarý ile güçlendirilmiþ ADSL modem
    ADSL Modem, Router, Güvenlik Duvarý, 1 Ethernet Portu, 54 Mbps Kablosuz Eriþim Noktasý
    Exper EWM-01ADSL Modemile evinizde veya iþyerinizde ADSL hattýnýzdan Ýnternete eriþebilir ve kablosuz yerel aðýnýzý kurarak ADSL eriþiminizi bilgisayarlarýnýza paylaþtýrabilirsiniz.

Exper EWM-01 ADSL modem, dýþ mekanlarda 400 metre, iç mekanlarda 100 metre menzilinde kablosuz iletiþim sunar. Ethernet portu ile dilerseniz kablolu olarak da kullanabileceðiniz EWM-01 ADSL modem, güvenlik duvarý özelliði ile geliþmiþ Ýnternet güvenliði saðlar. Desteklediði WEP, WPA ve WPA2 þifreleme protokolleri ile kablosuz Ýnternet baðlantýnýzýn her zaman tam güvenlikli olduðundan emin olursunuz.

Exper EWM-01 ADSL modem ile Ýnternete baðlanmak için Kolay Kurulum CD'sini bilgisayarýnýza takmanýz ve sadece ADSL abonelik bilgilerinizi girmeniz yeterli. Kolay Kurulum CD'siyle birlikte bilgisayarýnýza kurulan Exper Kolay Kurulum Programý EWM-01'in ADSL ve kablosuz güvenlik ayarlarýný yapar.

EWM-01 ADSL modeme girdiðiniz kablosuz þifreyi bilgisayarýnýza otomatik olarak girer. Bu sayede kablosuz aðýnýzý otomatik olarak þifrelemiþ ve bilgisayarýnýza gerekli olan ayarlamalarý yapmýþ olursunuz.

ADSL modeminizin kendi iç yazýlýmýnda (firmware) bir güncelleme olduðunda Yazýlým Güncelleme Programý sizi bilgilendirir ve istemeniz halinde otomatik olarak günceller. ADSL modeminizi her zaman en güncel yazýlýmý (firmware) ile kullanmak, ADSL modeminizden yüksek performans almak ve en yeni teknolojilerden yararlanabilmek için gereklidir.

Direk linkler:

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

alternatif link:
    Expert EWM-01 Modem sürücüsü+Ewm_Firewall+kullanma kýlavuz.

PHP- Kodu:
    http://rapidshare.com/files/324994022/Expert_EWM-01_Modem_s__r__c__s___ve_kullanma_kae_lavuz.supersatforum.rar.html 
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. (pdf formatýnda)
    Konu ayran tarafýndan (23-12-2009 Saat 23:07 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: link yenilendi.!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadasým sýrf sana tesekkür etmek icin üye oldum, exper'in kendi sitesinde bile bu driver indirilemiyor server sorunu sanýrsam. senin download linkini vermen süper olmuþ. takriben yarým saattir cogu yerde aradým ama bulamamýstým ilgine cok tesekkür eder, iyi aksamlar dilerim. sorunsuz indirdim ve kurdum emeðine saðlýk...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Rica ederim memnun olduðunuza sevindim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

fabrika çýkýþ yazýlýmý lazým arkadaþlar ttnet harici adsl baðlantýsý yapmak için firmware lazým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende tþkr etmek isterdim ama malesef Exper EWM-01 Firmware.rar link ölü kkp bende var ve sürücü güncelleme de yapmýyor aslýn da experi eve sokmayacan en doðrusu bu .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri