Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: TRT Super Lig Yayınlarını İhalesini Kazanıp ŞİFRESİZ Yayınlayabilirmi?

Katılımcı sayısı
802. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

440 54.86%
  • Hayır

174 21.70%
  • İhaleyi TRT Kazanamaz

188 23.44%
Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon
78 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: TRT Super Lig Yayınlarını İhalesini Kazanıp ŞİFRESİZ Yayınlayabilirmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar denizde kum trt de para şu elktrik faturalarına ve diğer devlet kesintilerindeki trt ye vatandaştan alınan katkı paylarına bakın isterse alır ve şifresizde izlettirir ama nerde o düşünce bu arada bu da ayrı bir tartışma konusu aslında benim elektrik faturamda izlemediğim bir kanal için benden nasıl para kesiliyor trt katkı payı diye ben bu parayı vermeye neden mecbur ediliyorum buradan formumuz aracılığı ile devlet büyüklerine sesleniyorum eğer bir katkı payı almak istiyorsanız bu katkıyı zorunlu kılıyorsanız bari lösemeli çocuklarımız için yada kimsesizler yurdu için katkı payı toplayında biraz sevaba girin zaten trt ye giden bizim paralarımızla ne yapıldığıda ortada lakin fazla konuşmak istemiyorum saygılar!
    Konu veyselbakan tarafından (14-10-2009 Saat 10:17 ) değiştirilmiştir. Sebep: devrik cümle!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

alabilir ama kesin şifreli olur almanya ligini bile şifreli vermedilermi bu kadar para verip bedava olmaz şifreli ve paralaı olur kesin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence trt ihaleyi kazanamaz

Alıntı senolusta Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bence alamaz imkansız gibi gözükmekte tele dünya 2 milyar $ teklif ettigi söylenmekte bakalım bu işin sonu ne olacak ya digiturk ve dsmart beraber ortak alacak yada ikisi batacak hayırlısı olsun
    D-smartla Digiturk ortak alırlarsa ihaleyi çok kavga çıkar

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

siyaset karışır alır şifresiz yayınlarsa TÜRK futboluna zararı olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

olabilir düşüncem TRT bunu yapacak!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

alır ne varki eletrikte trt payı bıraz atar trt de maçları şifresiz yayınlar millet kahve köşelerinden kurtulur artı reklam gelirleri artı sponsorlar trt bu işi bitirir bence

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu sadece bir hayal olur burda büyük rant var o yüzden bundan sonra kim alırsa alsın şifreli olacak yayınlar
    Kendimizi kandırmayalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

trt gibi bir kuruluş Esra ceyhana program başına 500 milyar verebildiğine göre eğer isterse yapar diye düşünüyorum bu arada esra ceyhan bulunmaz hint kumaşımı 1 saatliyine 500 milyar para veriyor trt yuuuhhhhhhhh bea yuhhhhhhhhhhh evet kocaman bir yuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhh
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart slm

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    trt gibi bir kuruluş Esra ceyhana program başına 500 milyar verebildiğine göre eğer isterse yapar diye düşünüyorum bu arada esra ceyhan bulunmaz hint kumaşımı 1 saatliyine 500 milyar para veriyor trt yuuuhhhhhhhh bea yuhhhhhhhhhhh evet kocaman bir yuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhh
    ali kardeşim para nasıl olsa onlardan değil bizlerden alınan katkı payı adı altındaki rüşvetlerle sağlanıyor dolayısı ile fatih hocaya verilen para esra hanıma verilen para bunlar için önemli değil ama sokakta bir vatandaş açlıktan ölüyorum dese arkalarına bile dönüp bakmazlar devletin malı deniz yemeyen domuz felsefesini güden bir zihniyetten fazlada bir şey bekleyemessin saygılar!:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TRT İsterse İhaleyi Kazanır.....

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri