Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
40 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Goldmaster FORTÝS Taban Resimli Uydudan Güncelleme Talimatý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

76500 fta uydudan güncelleme? sayýn site yoneticileri lütfen.......................
    cihazim da belli yerli kanallar acýlmýyor[star´knal d,ntv,atv,kanaltürk vb gibi] diger bir cok yerli ve ulusal kanal acýlýyor .lüfen cözüm hakkýnda bilgisi olan var mý? özellik le süper mod baldemir bey ......

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tesekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sat-76500 uydu güncelleme nasýl yapýlýyor?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý farmer Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sat-76500 uydu güncelleme nasýl yapýlýyor?
    76500 eski serilerinde sanýrým bu özellik yok... Yeni üretilen 76500 fta larda uydudan günceleme özelligi mevcut

Sizin cihazda bu özelik varsa yukarýdaki resimlerdeki gibi güncellemeyi yaparsýnýz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

linkler nerde abi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eline saðlýk çok güzel olmuþ ustam.Benim pvr-72600 uydudan güncelleme açýlýyor ancak yazýlým eski versiyon numarasý çýkýyor.yeni versiyonu görmüyor.yardýmcý olabilecekmisiniz acaba?þimdiden teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý akropol Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    76500 fta uydudan güncelleme? sayýn site yoneticileri lütfen.......................
    cihazim da belli yerli kanallar acýlmýyor[star´knal d,ntv,atv,kanaltürk vb gibi] diger bir cok yerli ve ulusal kanal acýlýyor .lüfen cözüm hakkýnda bilgisi olan var mý? özellik le süper mod baldemir bey ......
    bende de pvr-72600'de ayný sorun var
    show,showturk,tv8,stv,knl7 ve turkmeneli tv sinyal kalitesi sýfýr diyor,izleyemiyorum!güncelleme yapýyorum ama yine eski versiyon yükleniyor ama çözüm olmuyor.
    Ustalarýmdan acil yardým istiyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri