Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: driver bulma programı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TARANTİNO Nickli Üyeden Alıntı
    Format ata ata pc yi bozacaksın tümden...biraz rahat bırak garibi nefes alsın...
    yok ustam bu aralar rekor kırdım 2 aydır yeni eattım formatı eskiden 10 günde bi atardım maksat bu işi sökmek

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İyi sökmeler sana...kolay gelsin...benimde en sevmediğim şey format...ıyyyy ıyyy...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

orda bide bu yazılar vardı prodan geçirdim bunlar çıktı bi okuyalım

Sağla kolay ve hızlı benim sürücülerim bulma, yedek, ve hangisi olduğu, bütünden güncel olarak sürücülerin senin sistemin olan olduğu aletin olduğu hırdavatı iade eder. Sen de, için buluş en son sürücüler senin hırdavatını düzeltebilirsin, ve, onlara senin bilgisayarını yerleştirebilirsin. Sadece bir veya iki fare, tıkırtıları ilikler, sen yapacaksın, senin bütün hırdavatının çıkarılan aletleri var mı, ve arkalı herhangi bire kadar senin istediğin dosya. Senin tekrar yerleştirdiğin zaman veya, senin sistemini yükselttiği zaman, sen iade et bütün sürücüler bir düğmeyi tıklayarak yapabilirsin. Bir defa sonra tekrar tekmele, bütün sürücüler, ol tekrar yerleştirilen yapacak, ve iş gör iyi yapacak. Sen de, yedek özel otomatik bir EXE'in yerleştirici olduğu bir sürücü veya bütün sürücüleri seçebilirsin. Eğer sen ol bir özel keza hırdavat, o kadar belalı yaparsan, buyla sürücüye yazılımı sadece çıkar. Özellikle faydalı onların sürücüsüne CD olan disk veya sürücüyü ona kaybettiğidir. Benim sürücülerim, uygun klon orijinal yerleştirme olan sürücüdür. O da için sürücüler uygun ve en son bulmak ve yerleştirmek için insanlar o hizmet etmekten yetenekli aletler olan onların hırdavatıdır. Benim sürücülerim, neredeyse bütün aletlerin olduğu hırdavatı tanır, bilgiyi anlattı, aletin yaptığını kapsa, imalatçının olduğu alet yontar, / imalatçının olduğu chipset, OEM adlandırır, satıcı olan OEM. Üzerinde 58, 600 bilginin, yazılım gömüldüğü bilginin ve imalatçıların ve satıcıların olduğu sürücü. Sen, kendisi tarafından kesin için bir alet idin, mukayesenin parmak izini aldığı PnP'i çalışacak olan bir sürücüyü kolayca bulabilirsin, ve testin, kendisinden Internet indirilecek olan bir sürücüyü yerleştirmekten önce yapılacak olduğu bir uyuşabilirlik olan. Daha fazla için sürücü hiçbir sürücünün, pencerelere sistem yerleştirilmediği zamanda bulmanın olduğu idare ve hırdavat kapsanan benim sürücülerimin olduğu bir disk yumuşak yaratmak için seçmelidir. Eğer senin, bir CD R veya CD RWn varsa, teyp veya başka bir bölünme, sen yedek tam sürücünün, orayı dosyaladığı takım yapabilirdin. Benim sürücülerim de koymaların olduğu kaşifin ve vekaletin olduğu Internet'in olduğu favorilerin olduğu ve acele posta servisiyle için için bir yedek koymalar görünüş ve görünüşü sağladığı yedek yapacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İyi sökmeler sana...kolay gelsin...benimde en sevmediğim şey format...ıyyyy ıyyy...
    yaw ıyyyy ıyyyy inleyişlerin taaa kulaklarıma kadar geldi orda havamı soğuk abiş:Smiletabar

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yok havadan değil...format kelimesi tiksinti yapıyor bende...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yok havadan değil...format kelimesi tiksinti yapıyor bende...
    format atarken doğrusu yanında olmak istemem her bi tiksintide rank :10_1_117 rank:10_1_117 ıyyyy ben kaçar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşkkkkkkkkkkkkkkk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet denedim, çok yararlı bir program, eline sağlık..

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ellerine Sağlık Tam aradığım türde bir pro bundan sonra driver aramaya son...!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım için teşekkürler

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri