Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: sony yıne yardım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 35 sony yıne yardım...

arkadaslar alt konuda yazdıgım tv de aht trafo arzası cıktı bılgınıze fakat aynoı sase den kv 29 ls 40 e tv de led 11 kere yanıp sonuyor ve swıtch mode devresınde hıc bır voltaj cıkmıyor sadece 5 volt var oda beslemden ayrı sekılde elde edılıyor .. yardımlarınızı beklıyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta tamam olarak şaseyi hatırlayamadım str varsa beslemede değiştir birde siwiç mond çıkışındaki sigorta dirençleri bak yanış hatırlamıyorsam dirençler transistör şekline benzi iki bacaklı birde veratakal entegresine direk değiştir arızalısay led yanıp söner besleme deki dirençleri ve diyotları ölçüh beslemedeki kondanstörleri değiştir vertakal entegresini değiştirince ordaki kondansatörleri değiştir Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta sony led kodlarini inceledim senin ariza buyuk ihtimalle teleteks entegresinde,az ihtimalle renk dekoderinde. kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

burak usta tv nın str saglam olcuyorum bı problem yok hıc bır voltaj alamıyorum besleme cıkısından besleme ent.mcz nın 1 nolu ucuna yuksek voltaj gelıyo fakat cıksıtan alamyoruz vertıcal entg degıstırmedım besleme problemı oldugu ıcın.sedat usta sana gelıncede bende led ıkazınıntex devresınden oldugunu bılıyorum ama text ayrı bı entegre ıle kont .edılmıyor sanırım var ıse ben bılmıyorum ılgınıze tesekkur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta beslemeyi biraz ac hangi elemanlar kulanılmış yazarsan yardımcı olurum beslemede transistörmü var ve entegremi var yada strmi var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eyvallah burak ılgıne tesekkur ederım tv beslemede bulunan mcz3001 kodlu entegreden cıktı... bılgınıze

ayrıca bı arkadasımda da 11 defa yanıp sonen led hatasında besleme voltajları cıkmakta fakat tv korumaya gecmekte ıdı eprom degıstırdık buda bılgınıze ...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri