Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Usb Bellekten 4 adımda WINDOWS 7 Kurulumu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam evet bende hala yapamadım resimli anlatım yapabilirseniz seviniriz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı asiadam Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    1. Hocam dediklerini bir bir yaptım...Windows 7 USB/DVD Download Tool programını çalıştırdım ardından iso kalıp dosyası yolunu tanıttım...ardından dediğiniz dibi açılan pencereden iso kalıp dosyasına sağ tıklayarak birlikte aç sekmesinden daemoon tools programıyla açmaya çalıştım ama sonuç hüsran...
    ''Error in command line'' hatasıyla karşı karşıyayım işin içinden çıkamadım bu olayı nasıl halledeceğim yazdığınız yazıda siz ''the selected file is not a valid iso file'' bu hatayı bu şekilde halletmişsiniz ama ben yapamadım... size zahmet birde resimli olarak anlatırmısınız....detaylı birşekilde benim için çok önemli bir konu + ben orjinal CD den iso kalıp dosyasını pc ye kaydettikten sonra yine aynı hata ile karşı karşıyayım yani ''the selected file is not a valid iso file'' hatası ile bu konuda yardımcı olursan veya konu ile bilgisi olan arkadaşlardan yardımınızı istiyorum şimdiden teşekkürler...:45:

2.Ufak bir sorum daha olacak bu programla XP Home Edition , XP Pro. vista iso kalıpları ile de aynı işlemleri yapabilirmiyiz yoksa sadece bu program win.7 iso kalıbı için mi geçerlidir? 2. sorumla ilgili deneyimi olan arkadaşlarımdan yardım istiyorum...

saygılarımla...

1- sağ altta saatin yanında daemon tools var sağ tıkla kalıbı diske yerleştir sana bir link vermiştim orada resimli açıklamalara iyi
    bakmadın sanırım

bu program çalıştırmak için daemon tools programının açık
    olması gerekmiyor o yöntem sadece sisteme tanıtmak
    amaçlıdır

2-sadece win 7 için geçerli bir programdır

şimdi bir deneme daha yaptım kalıbı görüyor ve bana soruyor
    PROGRAMIN sağ alt köşesinde USB DEVICE-DVD yani nereye
    kopyalanacak

aşağıdaki linkke bakınız

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

XP VS KURMAK İÇİN :

DAEMON TOOLS İÇİN :

Konu OLDSMAN tarafından (01-03-2010 Saat 02:58 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam o zaman tam olarak anlamam için bişey sorim ben kocaeli büyükşehir belediyesinin vermiş olduğu laptoplardan bahsetmiştim bunlarda xp var bu laptopda deamon tools veya başka bi proğram çalıştırcammı yoksa başka bir bilgisayarda uygun bir falaş belleğe işlemi yaptıktan sonra o laptoptan açılışı biostan flaş olarak gösterip direk kurabilicemmi? tekrar teşekkür ederim kusura bakmayın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tamer41 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam o zaman tam olarak anlamam için bişey sorim ben kocaeli büyükşehir belediyesinin vermiş olduğu laptoplardan bahsetmiştim bunlarda xp var bu laptopda deamon tools veya başka bi proğram çalıştırcammı yoksa başka bir bilgisayarda uygun bir falaş belleğe işlemi yaptıktan sonra o laptoptan açılışı biostan flaş olarak gösterip direk kurabilicemmi? tekrar teşekkür ederim kusura bakmayın

Yeni verilen laptop xp kurulu ve bunları win 7 kurmak istiyorsunuz
    o zaman kurulu olan xp sisteme daemon tools ve Windows 7 USB/DVD Download Tool programını kuruyorsun
    yukarıda linklerini verdiğin yerleri inceleyiniz

laptopta bu program için ( Windows 7 USB/DVD Download Tool ) aşağıdaki sistem gereksinimleri olmalıdır

Windows XP SP2, Windows Vista, or Windows 7

daemon tools ve Windows 7 USB/DVD Download Tool programlarını
    kurduk yine önceki msg larda linkini verdiğim resimli açıklamaları takip ederek işlemlere başlayınız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşk..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam benim problemim boot etmeye çalışırken ' A Disk Read Error Occured' hatasının gelmesi ve press ctrl+alt+del to continue demesi. En başta okuma hatası diyor ve çıkmak için de tuş kombinasyonlarına bas diyor. Sorunum neyden olabilir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

CD HATALI olabilir çizik olmayan yeni bir cd ile deneyin
    çizik cd lerden veriler okuyamıyor

yeni yazdıracağınız cd yi en ağır hızda yazdırın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Usb Bellekten xp kurmak ıcın napmam gerek acıklama yaparmısın
    flash belıye ıso olarakmı atacam acıklama yaparmısın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı OLDSMAN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    1- sağ altta saatin yanında daemon tools var sağ tıkla kalıbı diske yerleştir sana bir link vermiştim orada resimli açıklamalara iyi
    bakmadın sanırım

bu program çalıştırmak için daemon tools programının açık
    olması gerekmiyor o yöntem sadece sisteme tanıtmak
    amaçlıdır

2-sadece win 7 için geçerli bir programdır

şimdi bir deneme daha yaptım kalıbı görüyor ve bana soruyor
    PROGRAMIN sağ alt köşesinde USB DEVICE-DVD yani nereye
    kopyalanacak

aşağıdaki linkke bakınız

XP VS KURMAK İÇİN : !!!

DAEMON TOOLS İÇİN :

Alıntı tr26 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Usb Bellekten xp kurmak ıcın napmam gerek acıklama yaparmısın
    flash belıye ıso olarakmı atacam acıklama yaparmısın

arkadaş açıklama yapmış dikkat edersen...!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam benimki zaten usb flash disk. Cd falan kullanmadım açıkçası. Program ile iso dosyasını seçip herşeyi yapıyorum işlem bitiyor. Boot ederken A disk read error occured diyor. Halbuki usb flash diskim yeni(usb adı Toshiba Trans Memory , aNakart AsRock p4i65g)

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri