Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Google Chrome OS haftaya yayınlanıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Google Chrome OS haftaya yayınlanıyor

İnternette söylentiler bitmek bilmiyor. Son yayılan dedikodulara göre Chrome OS, haftaya yayınlanıyor.

Google'ın büyük bir merakla beklenen işletim sistemi Chrome OS, önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacak ve indirilmeye uygun olacak. Tabii bu sadece bir söylenti. Bu tür söylentiler birçok zaman yayılıyor, bunu önlemek imkansız. Fakat bu sefer, teknoloji dünyasının önemli editörlerinden Michael Arrington, "Bu söylentiyi, oldukça güvenilir bir kaynaktan duydum" diyerek internete yaydı. Dolayısıyla söylenti biraz anlam kazanmış oldu.

Sizce Chrome OS'in arabirimi böyle mi olacak?
    Geçtiğimiz ay içerisinde Çin'de bulunan çeşitli kaynaklarda, Chrome OS ile ilgili önemli bilgiler yer almış, Kasım 2009'da da tüm dünyanın Chrome OS ile tanışacağı iddia edilmişti. Bu söylentinin üzerine Michael Arrington'ın açıklaması gelince, işletim sisteminin piyasaya çıkmasını merakla bekleyen kullanıcılar, heyecanlanmaya başladı.

Yoksa böyle mi?
    Eğer iddia doğruysa ve önümüzdeki hafta içerisinde gerçekten de piyasaya sürülürse, bu çok da şaşırtıcı olmayacak. Zira, Google, bu önemli servisini, yıl sonuna doğru piyasaya sürmek istediklerini, fakat ertelenme yaşayabileceklerini açıklamıştı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi hasta logosu çok köyü güzel bi logo bulsalar iyi olacak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri