Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/13 1234567891011 ... SonSon
121 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dream Stream V0.3.2 a-Windows

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Dream Stream V0.3.2 a-Windows

Arkadaşlar kurulumsuz proğramdır.Dreambox'ınızı pc'den izleyebilir kanal değiştirebilirsiniz.Proğramı açın şebekeden cihazınızın ıp'sini kullanıcı adı ve şifresini girin ama portla oynamayın değişiklikleri kaydedin sonra proğramı kapatın ve açın proğramın altında yükleniyor yazacaktır kanallarınız yüklenecektir hangi kanalı seyredecekseniz tıklamanız yetecektir eğer ekrana çift tıklarsanız tam ekran olacaktır.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu dreambox nasıl bi cihaz güzelse bitanede ben alacam herkezde bi dreambox hayranlığı var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eğer server alırsan dreambox çok iyi cihazdır.Zamanlada cihazın bütün özelliklerinide öğrenirsen tadından yenmez.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Program icin tesekkurler abi..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

:49:program guzel ama bazen sesle ilgili hata veriyor neden acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kuçer usta pc ile recever arasında baglantı olarak rs32 kablosumu kulanacagız açarsan konuyu biraz bilmeyen arkadaşlar için iyi olacagını düşünüyorum saygılar
    Asla Başkalarının Umudunu Kırma, Belki Sahip Olduğu Tek Şey Odur..
    BOL BOL TEBESSÜM ET GÜLÜMSE
    Hem Maliyeti Ucuzdur Hem De Değerine Paha Biçilmez...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayır net üzerinden modem'den bağlanacaksınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilgi için ve paylaştığınız için teşekkürler.

DM800 HD PVR bir dreambox'ım var. Verdiğiniz programı indirdim ve izah ettiğiniz şekilde gerekli ayarları yaptım fakat hata mesajı aldım. program dreambox ile bağlantının sağlanamadığını belirtiyor. daha önce de TuxVision isimli programı denedim ve onda da "PID Trouble" hata mesajını aldım. sorun nereden kaynaklanıyor anlayamadım.

bir yorum yaparsanız memnun olurum. teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustam programı kurdum ve diğer ayarlarınıda yaptım ama bağlantının başarısız olduğunu söylüyor,birde start tuşuna basınca audio ve video parametresi noktalanamadı diyor nerede yanlış yapıyorum acaba kullandığım ıp no ile diğer programlara bağlanabiliyorum flashfxp vb... vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Son iki mesajdaki sorunların aynısını bende yaşadım. İşin ilginç yanı laptop üzerinden dm ye bağlanıp tüm işlemleri yaparken dekstop umda bu mesajları almam. Yok mu bunun bir çaresi

Sayfa 1/13 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri