Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/73 İlkİlk 12345678910111213141516173257 ... SonSon
721 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Dreambox 500 S Dreamup ile İmage Yükleme Resimli ANLATIM

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok teşk.......

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar lütfen biri bana yardım etsin.. Ben klon bir dreambox 500s aldı ve yanlışlıkla yüklü olan programını fabrika ayarlarıyla sildim. Şimdi yeni image yüklemek istiyorum ama bir türlü USB to RS232 dönüştürücü kablom ile bağladığım cihazımı PC de algılatamıyorum. Cihazın çıkışı ve dönüştürücümün çıkışıda erkek soket olması nedeniyle aralarında her iki tarafı dişi adaptörde kullandım ama olmadı. Daha ileri gittim 2-3 bacaklarını tersledim yine olmadı. Lütfen bana açıklayıcı bir yardım sunun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usb-rs 232 çeviriciden sonra her iki tarafı dişi olan 9 pinli connektörlü bır kablo alacaksın ve bu kablonun iç bağlantısı 2-3 3-2 5-5 şeklinde olacak. Eğerki usb-rs 232 ceviricinin drıver tanımlamasını pc ye doğru tanıttıysan aygıt yöneticisinde zaten gözukur ve ordada hangi numaralı com olduğu bellidir. ordan bakarıak örnek verecek olursak orda com 4 gözüküyorsa yukleme programından da o numaralı girişi sececksın

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tamam Volkan kardeşim, bende de zaten ara adaptör olarak iki tarafı dişi soket var ama bağlantıları zannedersem 2-2,3-3,5-5 olarak. Ben de bunun yanında çıkışına bağladığım kablodan 2-3,3-2,5-5 ama yine olmadı. Program Com u görüyor fakat, connect dediğim zaman Dreamup ta öylece beklemeye geçiyor. Cihazın fişinide takıyorum sonradan yinede bişi olmuyor. Yani cihaz ile pc birbirine bağlanmıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Teşekkür

Teşekkürler. Ellerine sağlık...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline sağlık güzel paylaşım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustam emeğine sağlık bende amatörüm inşallah öğrenecem sizler sayesinde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevgili kardeşim bende cihazı yeni aldım dreambox 500s bundan sonraki bilgilendirmeni dikkatlice takip edeceğim sağol..

Sayfa 7/73 İlkİlk 12345678910111213141516173257 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri