Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/73 12345678910112651 ... SonSon
721 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dreambox 500 S Dreamup ile İmage Yükleme Resimli ANLATIM

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Dreambox 500 S Dreamup ile İmage Yükleme Resimli ANLATIM

İlk olarak Dreaump yükleme programını Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. pc ye indirin.

1. Cihazı fişten çekin Dream up programını çalıştırın S erial Portu ayarlayın ve Connect butonuna tıklayın sonra cihazı fişe takın.

2. Cihaz Pc ile Connect olduğunda Flash Erase kısmı aktif olur.

3. Flash Erase butonuna tıklayın karşınıza gelen menüde YES butonuna tıklayarak flaşı silmeye başlayın. Bu işlemi en az 3 defa tekrarlayın bazen flaşta silerken blok hataları oluşabilio bu şekilde yaparsanız sorun olmaz.

4. Flash Erase işlemi bittikten sonra Flash kısmından yükleyeceğimiz İmageyi seçiyoruz ve yükleme işlemini başlatıyoruz.

5. İmage yüklendikten sonra aşağıdaki menu karşımıza gelir ve image yükleme işlemi tamamlanmıştır.

Son olarak cihazımızı fişten çekip 15 sn sonra tekrar fişe takıyoruz ve yüklediğimiz image ile cihaz açılıyor.

Herkeze kolay gelsin.
    Konu Volkan tarafından (14-11-2009 Saat 17:14 ) değiştirilmiştir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel çalışma olmuş ellerin dert görmesin@volkan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgilendirme için teşekkürler benim arkadaşta bu cihaza yazlım yükleyecekti senin sayende yüklemiş yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çalışmadan yararlandım teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu laptotan yani ağdan yapılabilir mi? Yoksa kablo ile bağlantı gerekli mi? Teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ibalaban Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu laptotan yani ağdan yapılabilir mi? Yoksa kablo ile bağlantı gerekli mi? Teşekkürler.
    ağdan bu prog ile değil ama dreamuplan ile yaparsınız ama bu program cihazınız kitlendiğinde ve açılmadığında mecburen rs 232 den atmak zorundasınız ve bence en sağlıklısı ımageyı rs 232 ile atmak.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar image yi nerden bulabilirim.benim dream box sağdece normal kanalları gösteriyor şuanda.ccam blue panelde kırmızı olarak duruyor.sever de hata var bu sever i nerden bulabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı body_1980 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar image yi nerden bulabilirim.benim dream box sağdece normal kanalları gösteriyor şuanda.ccam blue panelde kırmızı olarak duruyor.sever de hata var bu sever i nerden bulabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

server ücretlidir googlede araştırma yapınız. image ile serverin alakası yok cihazınız normal çalışıyorsa ımage yuklmeye gerek yoktur. forumda gemını-nabılo-nemesıs-KGD-TDW adında bir cok image var.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekurler dostum

Sayfa 1/73 12345678910112651 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri