Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: Phýlýps 107E5 Monitör arýzasý ACÝLL

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New Icons 31 Phýlýps 107E5 Monitör arýzasý ACÝLL

Arkadaþlar monitörümün vga kablosu kasaya baðlandýðý yerden arýzalandý bende kablocudan vga kablosu alýp bir ucunu kesip ordan ekledim sorunu giderdim fakat þimdi de görüntüde hafif kayma var gözü çok yoruyor ve renklerin parlaklýðý azaldý sanki bu kablonun ekli olmasýndan mý oluyor yoksa ben ekranýn kasasýnýda açmýstým açarken içerde biryerelere zarar mý verdim acaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

senin kablonda sorun herhangi phýlýps servisi danýþ sana orjinal kablo versinler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mecnun2007 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar monitörümün vga kablosu kasaya baðlandýðý yerden arýzalandý bende kablocudan vga kablosu alýp bir ucunu kesip ordan ekledim sorunu giderdim fakat þimdi de görüntüde hafif kayma var gözü çok yoruyor ve renklerin parlaklýðý azaldý sanki bu kablonun ekli olmasýndan mý oluyor yoksa ben ekranýn kasasýnýda açmýstým açarken içerde biryerelere zarar mý verdim acaba
    deðerli dostum ayný monitörü bende kullanýyorum. ayný sorun bendede oldu üstelik 2 sefer birinde servise deðiþtirtdim diðerinde ben yapmaya çaýlþtým tamir falan ayný anlattýðýn sorunlar oldu bazen kýrmýzý bazen yeþil v.b ve yine en iyisi servise götürdüm tamir ettiler üstelik 10 TL sýna saygýlar.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kabloyu kýsalttým sorun %90 düzelti

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri