Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Pocket DivX Encoder (Süper Hýzlý DivX yapýcý)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Pocket DivX Encoder (Süper Hýzlý DivX yapýcý)

Pocket DivX Encoder (Süper Hýzlý)SON VERSÝYON

SS2 TV kartý ile indirdiðiniz MPEG'leri çok hýzlý ve kaliteli DÝVX yapabilirsiniz. Pocket DivX Encoder adlý program bu güne kadar kullandýðým en hýzlý DivX yapýcý kullanýmýda basit. ****** yok, ***** yok.

Mutlaka deneyin. Saatler süren , býktýran ve dahi isim yapmýþ cafcaflý DivX Encoderlardan (DivX Yapýcý dönüþtürücülerden) en az 4-5 kat daha hýzlý olduðunu göreceksiniz. Kalite ayarlarý ile (Video kalitesi, ses kalitesi vb.) istediðiniz þekilde oynayabilirsiniz. Normal, high veya highest seçenekleri ile kayýt iþlemlerinin hýzýný da ayarlayabilirsiniz.

Ayrýca : Cep telefonlarýnýz için de ( ilk menü açýlýþýnda çýkan seçenekte) MPEG'leri dönüþtürebilirsiniz. Örneðin TV kartý olan PC'lerden indirdiðiniz film, klip (telefon kapasitenize uygun büyüklükte) DivX'ler vb yapabilirsiniz. Kullandýkça maharetlerini göreceksiniz. DR. DivX vb öldü yaþasýn Pocket DivX Encoder Keþfedemediðim diðer özellikleri de diðer kullanýcý arkadaþlar eklerse seviniriz. Ben diðer DivX dönüþtürücülerden az çekmedim. Saatlerce eziyet ediyorlardý insana. Bekle ki DivX'e dönüþsün filmleriniz. Ama bu program gerçekten tarif edilmez. Daha iyisi var ise arkadaþlar onu da belirtirse seviniriz. Çünkü bizlerin iþlerini ne kadar kolaylaþtýrýyor ise kullanýmý rahat ise o program en kralýdýr. Program ilk açýldýðýnda ingilizce HELP MENÜSÜNDEN PROGRAMI TÜRKÇE SEÇENEÐÝNE GETÝREBÝLÝRSÝNÝZ. Grean kardeþe teþekkürler.

Grean kardeþimize teþekkürler. Kendisi de daha önce bu programý sunmuþ ama ben dikkat etmemiþim. Yalnýz sunumunda fazla açýklama yapmadýðý için bazý arkadaþlarýn da dikkatinden kaçmýþ olduðunu gördüm. Tüm paylaþým çalýþmalarýna teþekkürler. Uyarý ve bilgilendirmelere de teþekkürler. Ýngilizce olarak eklediðim program resmini grean kardeþimizin önceki eklediði Türkçe menü görüntüsü ile ekliyorum.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

@biyolog dan alýntýdýr..!

Emeðe Saygý..!
    Konu HCakir tarafýndan (26-07-2008 Saat 11:41 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teşekürler eline saglık.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Başka bir foruma eklediğim bu programı yeni üye olduğum bu foruma da ekleyecektim ama arkadaşımız alıntı yaparak ekleyivermiş. Eline sağlık.Ayrıca emeğe gösterdiği (Tabi ki programı yapan biz değiliz açıklamaları ben yazdığım için) ve alıntı yaptığı kişiyi yazdığı için kutlarım. Bazı forumlarda son paragraftaki teşekkürüm ile beraber alıntılayıp kendi yazmış ve eklemiş gibi yazanları da gördüm....

Her ne ise....Bu program gerçekten mükemmel kullanın farkı göreceksiniz.... PowerVu arkadaşımızın duyarlılığından dolayı tekrar teşekkürler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadasım divx videoları nasıl bırlestırebılırım

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Dostlar, proğram için teşekkürler. kurdum ve ilk kurulumdaki ayarları ile hiç değişiklik yapmadan 1.9 Gb Mpeg2 yi 720Mb ye düşürdüğünü gördüm. vede yarım saatin içinde oldu bu. çok iyi, elinize sağlık. Yanlız sisden ricam bu proğramın kullanımı hakkında kısa bir bilgilendirme yapabilirseniz daha verimli kullanmamız için iyi olacak. Benim yapığım nedir onu bile bilmiyorum. Mpeg Divixmi oldu avi mi oldu bu konuda pek bilgi sahibi olmadığımdan neyi işaretleyeceğimizi söyleyiverin bizahmet.şimdiden teşekkürler. Saygılar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkur ederim.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

link ölü galibaa bir baksanýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet ölmüş gibi......

Kullanýcý Bilgi Menüsü

limk ölmüþ bu program bana lazýmdý

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri