Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: goldmaster 7400 cım ustalardan yardım bekliyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart goldmaster 7400 cım ustalardan yardım bekliyorum...

slm arkadaşlar bende bir goldmaster 7400 cım var bıss ***lerini giriyorum trt acıyor fakat ntv maclarda acmıyor acaba yanlış bişeymi yapıyorum
    ince 6 haneli biyer var oraya 001fff yazıyorum daha sonra 2 haneli yere 00 yazıyorum dahasonra 16 haneli yerede a021230035461400 yazıyorum ama ekle diye bi secenek yok burdan sonra ne yapmalıyım ,teşeklürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güncell sofca m dosyasını at

ugraşma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı GOOLL Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    güncell sofca m dosyasını at

ugraşma
    aslında bende next var ve usb ile güncelleme yapıyorum fakat goldmaster anasıl yaparım bimiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

???????????????????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cenk35cenk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aslında bende next var ve usb ile güncelleme yapıyorum fakat goldmaster anasıl yaparım bimiyorum
    Goldmasterın 7000 serisi 2mb ise guncel softcamı yani sunnylere atılan softcamı rs232 ile cihaza atabilirsin goldmasterın 7000 serisinde usb bellek yeri yok
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

7400 CIMda normal usb girişi yok sadece kayıt için küçük usb girişi var onlada sky video kayıt işlemi yapabilirsiniz. cihazın 2 mb ise güncel sunny 1030 sky yazılımını yukleyip softcam atabilirsiniz ama izleyeceğiniz bir kaçtane bisle çözülen kanallar olur.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar,GM 7400 CİM SKY uydu cıhazım açılıp-kapanıyor kendi ekranında F çıkıyor.ne yapmam lazım ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri