Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: AVERMEDIA DVB-S PRO II yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart AVERMEDIA DVB-S PRO II yardım

AVERMEDIA DVB-S PRO II tv kartı aldım.Daha dogrusu bilgisayarımı toplayan firmadan bir hediye verirsin dediğimde bu uydu kartını koymuş.Günlerdir araştırıyorum ama pek bu konulardan anlamadığım için bulamadım ! bu kart ile dreamboxta olduğu gibi paylaşımla şifreli kanalları izlemem mümkün mü eğer mümkünse ne yapmam gerekiyor
    andlinux , progdvb ve dvbdream kurdum ama beceremedim yardımcı olursanız sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım server var mı sizde ayrıca thor uydusu var mı eger varsa serversız dıgıtvyi izlersiniz hotbiedde şuan için açılan şifreli kanal sayısı çok azz açılmaz ne kadar ugraşsanızda..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benim asıl istedigim macları izlemek babamlarda dreambox var ve o izliyor bende almayı düsünüyorum ama bu uydu kartımda izleye biliyorsam buradan cozmek istedim macları izleye bilecegim bir server bulursam üye olurum ücreyi ile

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım sitemizde ücretli server satmak yada almak yasaktır bu konuda size yardımcı olamcam ama thor uydusunda çok güzel spor kanalları var bi soruşturun yada arştırın..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri