Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Elektrik tasarrufu cihaz hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Elektrik tasarrufu cihaz hakkında

Bir sitede böyle bir icat var Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. size göre dogruluk payı varmıdır acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Prosieben Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bir sitede böyle bir icat var Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. size göre dogruluk payı varmıdır acaba
    hocam bu epeydir tartışılagelen bi konu bizim kurulu gücü 30 kv dan yüksek yerlere kurduğumuz kompanzasyonu ev için düşünerek yapmışlar ama ev için pek fark ettirmez ancak fluoresan armatür(balastlı) ve ısıtıcı rezistanslı şeyler kullanmazsan... başka bir otomasyon forumunda uzun zaman önce tartışmıştık bunu biz meslek erbabları olarak eğer konuyu bulabilirsem alıntı olarak veririm buraya ...

cihazın resmi

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Cihazın içi

cihazın şeması

Konu ŞAVKÇI09 tarafından (19-12-2009 Saat 01:51 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu cihazların bildiğim kadarıyla elektiriği dalgalı değil düz gelmesinisini sağlıyormuş ama bunun zararlı tarafıda cihazın çok fazla radiasyon yaydığını bir sitede okumuştum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu ayki elektrik faturası abartılı gelince bende bu firmanın ürürünü araştırma gereksinimi duydum lakin işi bilenlerin bunun bir kandırmacadan ileri olduğu ile ilgili nette bir çok yazı okudum hatta işin ilginci adam elk faturası düşsün diye bu cihazı taktıktan sonra faturada dahada artış olmuş firma yetkililerine itiraz ettiğini ama ürünü geri almadıklarını da anlatan bir yazı da okudum yinede karar sizin!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende markette gördüm almayı düşünüyordum ama kararsız kaldım.....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pencere77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende markette gördüm almayı düşünüyordum ama kararsız kaldım.....
    bence alma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

O cihazın sağlıyacağı kadar tasarrufu ki eğer gerçekten sağlıyorsa siz kendinizde yapabilirsiniz arkadaşlar kandırmacadan başka bir şey değil....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ŞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    O cihazın sağlıyacağı kadar tasarrufu ki eğer gerçekten sağlıyorsa siz kendinizde yapabilirsiniz arkadaşlar kandırmacadan başka bir şey değil....
    :45::45::45::45::45::45::45: bu birde tedaş tarafından onay ve belge almış aman dikkat kardeşlerim onlar kolay kolay belge vermezler sonra fatura birken beşe çıkmasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı veyselbakan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    :45::45::45::45::45::45::45: bu birde tedaş tarafından onay ve belge almış aman dikkat kardeşlerim onlar kolay kolay belge vermezler sonra fatura birken beşe çıkmasın

aynen katılıyorum:45: :45: :45: :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tamamen fizik kurallarına aykırı bişey gelen elektriği ne yapabilirki yapsa yapsa voltajı düşürür başka bi işe yaramaz

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri