Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: Söylediklerimin arkasýndayým.."

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Soccerball Söylediklerimin arkasýndayým.."

"Söylediklerimin arkasýndayým.."

Eskiþehirspor'da süresiz kadro dýþý býrakýlan Souleymane Youla, uzun süredir gol atamadýðý için bunalýma girdiðini söyledi, yönetim ve Rýza Çalýmbay hakkýnda söylediklerinin arkasýnda olduðunu ifade etti..

Belçika'da bulunan Youla, hasta ve sakat olmasýna raðmen iðne ile maçlara çýktýðýný belirterek, uzun süredir gol atamadýðý için bunalým yaþadýðýný kaydetti.

Diyarbakýrspor maçýna serum ve iðne ile çýktýðýný ifade eden Youla, þöyle konuþtu:
    ''Diyarbakýrspor maçýnda golleri kaçýrdýktan sonra iyice bunamalý girdim. Sabaha kadar uyuyamadým. Ýzin istememe raðmen teknik heyet izin vermedi. Bende kenti terk ettim. Teknik direktör Rýza Çalýmbay'ýn maçtan sonra (Youla'yý isteyen takým yok. Keþke olsa da versek) yönündeki açýklamalarýný duyunca iyice moralim bozuldu.

Eskiþehir'i ve Eskiþehirspor taraftarýný çok seviyorum. Sezon baþýnda 12 kulüpten teklif almama raðmen Eskiþehirspor'u tercih ettim. Hakkýmda yapýlan mesnetsiz açýklamalardan sonra ben de bunlara karþý açýklama yaptým. Yönetim ve Rýza hoca hakkýnda söylediðim sözlerimin arkasýndayým. Ýnkar etmiyorum. Hasta ve sakat olmama raðmen maçlarda oynadým. Takým, Süper Lig'de kaldý. Bu kadar olaydan sonra yaþanan olaylarý hak etmiyorum. Yarýn Gine'ye gidiyorum. Türkiye'ye ne zaman döneceðimi bilmiyorum.''
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanýcý Bilgi Menüsü

adamý süresiz kadro dýþý býraktýlar zaten

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri