Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/14 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon
131 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Gemini 4.70 Maxvar DreamBOX 500 S

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kaant288 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar bunu attığımızda serverdei şifreli kanalları çözmede hız olarak fark edermi?
    şifreli kanlları çözmede 1. öncelik serverınız kalitesidir. aldığınız server kaliteli ise kanallar hızlı çözülür

2.ci İmg önemlidir . 4,70 de ben bir fark göremedim kanallar aynı hız ile açılıyor.
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2

Alıntı erenzade Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sagol usta ama nasil inecek .linkde birsey yok.kaant288 arkadas sen indirebildinmi?
    linke tıkladığınızda download now yazan yere tıklayınız daha sonra gelen sayfada 50 den geriye doğru sayım yapıyor sayımın bitiminde Click here to start your download yazan yere tıklayınız dosya inmeye başlayacaktır.
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba,
    2 gün önce Dreambox 500S aldım. İyi bir cihaza benziyor. Bu forumdan da çok yararlı bilgiler öğrendim. Bir sorum olacak Image dosyasını DreamUp 1.3 programıyla mı yüklemek gerek yoksa bu konuda sözü edilen Flashwizard ile mi? teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kandilzade Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba,
    2 gün önce Dreambox 500S aldım. İyi bir cihaza benziyor. Bu forumdan da çok yararlı bilgiler öğrendim. Bir sorum olacak Image dosyasını DreamUp 1.3 programıyla mı yüklemek gerek yoksa bu konuda sözü edilen Flashwizard ile mi? teşekkürler

Dreamupla yüklemenizi tavsiye ederim. yüklemeden en az 3 defa flash erase yanı flash silme işlemi yapın.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Bir sorun

Teşekkürler. DreamUp 1.3.3.5 ile flash'ı 3 kez sildim. Sonra sizin bşaka bir konuda sunzduğunuz Gemini 4.7'yi upload etmeye başladım. Ancak bir sorun çıktı 30-40 saniye sonra Abort by user diyerek programdan çıktı. Oysa ben PC'ye ve cihaza dokunmamıştım bile. Üç kez tekrarladım yine aynı.
    Bu sorun neden olur acaba? bir fikriniz var mı?
    PC: Win XP SP3 ve ESET anti virus

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart İşlem tamam

Bu forumda bulduğum DreamUp 1.3.3.4 ile sorun kalmadı. Sanırım sorunlu olan 1.3.3.5 versiyonu idi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağolun

Sayfa 3/14 İlkİlk 12345678910111213 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri