Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
131 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Gemini 4.70 Maxvar DreamBOX 500 S

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aozaslan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    iyi günler arkadaşlar.dreambox 500 s cihazımda 4.20 yükül idi geçen elektirik birkaçkez gidip gelmesinden galiba cihazda yeşil ışık yanık kalıyordu.formdaki arkadaşlar sayesinde cihaza yeni image atılması gerektiği belirtildi.ve açıklandığı sekilde 4.70 kurdum.server bilgilerini çok uğraşmama rağmen yükleyemedim.server aldığın kişi uzaktan bağlatı ile bilgileri yükledi.ancak akşam dikkatimi çekti.kullanmak istemediğim kanalları siliyorum.ve bazı kanalları kilitliyorum.bir süre sonra kilitlenenler açılıyor sildiğim kanallar geri geliyor.sanki otomatik olarak kanallar yükleniyor.her açıp kapadığımda motorlu anten ile gittiğim uydularda yeni kanallar eklentisi çıkıyor.yardımlarınızı bekliyorum.tşk.ederim.
    yapman gereken silme ve kitleme işlemlerini yaptıktan sonra kumandadan kapatma tuşuna uzunca bas karşına gelen meude sitemi yenıden başlatı sec hafızaya alacaktır.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ok tşk ederim.öğlen gidince deneyeyim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar lütfen yardım.sildiğim kanallar bir süre sonra otomatik olarak tekrar yükleniyor.yardımlarınızı bekliyorum.kafayı yiyeceğim kaç gündür.ben silmeye usandım.onlar hala yeni kanalş bulundu diye geliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

link hata veriyo başka bir link verirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

link e tıkladığımızda başka bir siteye yönlendiriyor.oradan hangisini yükleyeceğiz yardımcı olursanız sevinirim.
    şimdiden yardımcı olacaklara teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yapman gereken silme ve kitleme işlemlerini yaptıktan sonra kumandadan kapatma tuşuna uzunca bas karşına gelen meude sitemi yenıden başlatı sec hafızaya alacaktır.
    cevabın için tşk ederim.arkadaşım ama ne yaptıysam devam ediyor.dediğinizi yaptım.servisname ubdate yi kapattım.hala geliyorlar cihaz çökmeden önce 4.20 yüklü idi onda böyle bir sorun yoktu 7 aydır kullanıyordum.4.70 yükledikten sonra olmaya başladı.artık pes etme noktasına geldim galiba.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

en sonunda servisname updateye çentik attım dünden beri gelmiyor bakalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeği geçenlere tşk.ler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağolasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler....

Sayfa 5/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri