Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: uydu arızaları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

finest uydu arzalı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar elimde Pilot marka receiver var.Cihazda ne display yanıyor.Nede lnb volrajı çıkıyor.Yani hiç bi şekilde açılmıyor.Lütfen bi yardım edermisiniz?Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SUNNY 9030 fta ekranda haıt yazıyor flaşı söküp dump dosyası attım yine aynı lütfen yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı vurmaz-79 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SUNNY 9030 fta ekranda haıt yazıyor flaşı söküp dump dosyası attım yine aynı lütfen yardım
    Softcam atmayı denedinmi?
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Crashs

Alıntı anthony99 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım sorunu çözdüm bendeki cihazdaki problem c118 470 mF kondansatör arızalı çıktı. değiştirdim problem düzeldi. :45:
    kardeş banada yardım et!....

1.VoLtaj girişi var ve dispLepyde haraket yoksa beslemedeki PC817 ve TL431-C329 değişecek ....
    2.Cihaza voLtaj giriyor dispLeye biran voLtaj geLip gidiyorsa cihaza orjinaL programı atıLmaLı...

Sunny AT 1030 DCI SKY 12 03 A5 cihazın
    regülatör entegre ve diyotları çok ısınıyor ayrıca cihazı fişe takıp açtığımda hiç hareket yok 15-20 dakika bekleyip biraz ısındıktan sonra on of anahtarını birkaç kez kapatıp açınca cihaz kendine geliyor

beslemedeki PC817 ve TL431-C329 değişecek ... deniyor
    PC817 optokulörü ve TL431 2 adet transistörü tespit ettim ancak -C329 kodansatörü besleme üzerinde bulamadım ana bordda var yeri boş lütfen yadım et! ilgine teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı süpertaci Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

1.VoLtaj girişi var ve dispLepyde haraket yoksa beslemedeki PC817 ve TL431-C329 değişecek ....
    2.Cihaza voLtaj giriyor dispLeye biran voLtaj geLip gidiyorsa cihaza orjinaL programı atıLmaLı...

regülatör entegre ve diyotları çok ısınıyor ayrıca cihazı fişe takıp açtığımda hiç hareket yok 15-20 dakika bekleyip biraz ısındıktan sonra on of anahtarını birkaç kez kapatıp açınca cihaz kendine geliyor

PC817 optokulörü ve TL431 2 adet transistörü tespit ettim ancak -C329 kodansatörü besleme üzerinde bulamadım ana bordda var yeri boş lütfen yadım et! ilgine teşekkürler
    sen c329 kondansatörunu boşver diğer iki parçayı değiştir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart teşekkür

yarın malzeme alıp deneyeceğim ilgine teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı süpertaci Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

arkadaşım besleme çıkışında 2.5 V ve 5 V üzerindeki 3 adet kondan satörleri değiştir sorunun düzelmesi lazım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Crashs sunny 1030 besleme arızası

:46:
    Alıntı yargıç_1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım besleme çıkışında 2.5 V ve 5 V üzerindeki 3 adet kondan satörleri değiştir sorunun düzelmesi lazım.
    PC817 optokulörü ve TL431 2 adet transistörü değiştirdim ayrıca 2.5v3.2v ve 5v çıkışındaki 10v 1000mf kondansatörleri değiştirdim şimdi tüm voltajlar değişti 2.5v ayağından 1.2v 3.2v ayağından 2.5v 5v ayağından 3v çıkıyor lütfen yardım et.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yardımların için teşekkürler

Alıntı yargıç_1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    :45: PC817 optokulörü ve TL431 2 adet transistörü değiştirdim ayrıca 2.5v3.2v ve 5v çıkışındaki 10v 1000mf 5 adet ayrıca 12v ayağındaki 100mf 25v kondansatörü değiştirdim sorunkalmadı yardımların için teşekkürler.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri