dm600 kullanýyorum içersinde 160gb hdd var.cifs baglantýsý ile agýmdaki pc ile dosya paylaþýmý yapýncaya kadar herþey normaldi.menü+dosya kipi dedigimde direk dmnin içiersindeki hdd,deki dosyalarýma ulaþabiliyordum.þimdi ise agdaki pc açýksa pc üzerinde paylaþýma açtýgým video ve resimleri görüyorum ama nekadar ugraþsamda dm,nin kendi hdd,sine ulaþamýyorum.herzaman pc açýk olmasa sorun olmayacak ancak agdaki pc 18 saat civarý açýk yani dm,nin hdd ulaþmak için ag kablosunu çekmem gerekiyor.(ama kayýt için bazý kanallarda mecbur net kablosu takýlý olmak zorunda.ama kablo takýlý iken kayýt dedigimde dm600 hdd görmüyor.ulaþýlamayan hdd dolayý kayýt baþarýsýz diyor)þimdi hem agdaki pc,deki dosyalarý hemde dm600,deki hdd,i ayný anda kumanda etmem mümkünmü.yapýlabiliyorsa nasýl.yardýmcý olacak tüm arkadaþlara þimdiden çok teþekkür ederim.saygýlar

burada görünen iþlemi yapmýþtým.ancak resimde görünen yerde 2 tane daha maunt vardý onlarý yanlýþlýkla silince dm600deki local hdd,e pc açýkken ulaþamýyorum