Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: sinyalsiz kanallar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart sinyalsiz kanallar

tüm arkadaşlara teşekkür ederim iyi olacak hastanın ayağına doktor geldi komşunun anteni için çağrılan usta elindeki chazla 30 saniyede olayı çözdü hassas ayar sorunu varmış

******** Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu zlacin tarafından (06-02-2010 Saat 01:50 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çanak ayarlarını kontrol et...Rüzgardan dolayı bahsettiğin kanalların çanak ayarı bozulmuş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

frakansı 2 sayı yükseltin veya düşürün gelmesi lazım
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aynı sorun bendede var 2 gündür balkondayım ayar yapmaya çalışıyorum bir türlü tutturamadım kafayı yemek üzereyim arkadaşa gittim çanak dönmüş ayar yaptım hepsi çıktı evde 1.20 lik çanakla bulamıyorum önüde açık çanağın yüzlercede çanak kurdum kıbrıs ve olay gibi kanallarda sorun var cine5-e2 de yok hayret bi şey fikri olan varsa yardımcı olsun dediğim gibi kafayı yiyecem şimdiden teşekkürleer

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tamamen çanak ve lnb ayarına bağlı bişey arkadaşlar ince ayar ...
    ELİNE,BELİNE,DİLİNE SAHİP OL. HZ.ALİ.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konu sunny bölümüne taşınmıştır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart herkese teşekkür

arkadaşlar bu konu birhaydi beni yordu bu pazar anten ayarı işine bakacağım
    bazı kişilere tv tamircilerine sorduğumda format atılması lazım yazılım yüklenmesi lazım diye öneride bulundular sizin bu konudaki görüşünüz nedir boşu boşuna 15 tl format parası vermeyelim ayrıca uydudan otomatik güncelleme yapılıyor proğram olsun kanallar olsun ama bu sinyalsiz kanallar midemi bulandırıyor teşekkürler:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f.pala Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aynı sorun bendede var 2 gündür balkondayım ayar yapmaya çalışıyorum bir türlü tutturamadım kafayı yemek üzereyim arkadaşa gittim çanak dönmüş ayar yaptım hepsi çıktı evde 1.20 lik çanakla bulamıyorum önüde açık çanağın yüzlercede çanak kurdum kıbrıs ve olay gibi kanallarda sorun var cine5-e2 de yok hayret bi şey fikri olan varsa yardımcı olsun dediğim gibi kafayı yiyecem şimdiden teşekkürleer
    lnp yı değiştir ve birde kaployu konrol et cok kullanılan lnp bazı kanalları almaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar ilginize teşekkür ederim uğraştıkça bilmediğimiz çok şey çıkıyor LNP nedir yardımcı olurmusun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı zlacin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar ben suny at 14000 fta kullanıyorum bazıkanallar ful çalışırken bazı kanallarda ise listeye kayıtlı ve frekans değerleri hatasız olduğu halde sinyal yok uyarısı yazıyor örnek oku kanalı olay bursa kanalı tv net türk c sıla tv skytürk showtürk rustavi2 gibi yardımcı olursanız sevinirim

******** Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım yeni yazılım at

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri