Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Selin Demiratar ADANALIDAN Ayrılıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Selin Demiratar ADANALIDAN Ayrılıyor

Dizinin başrol oyuncularından Selin Demiratar, dizinin kadrosundan ayrıldı. İki yıldır dizide rol alan Demiratar, geçen yıl Maraz Ali karakterini canlandıran rol arkadaşı Mehmet Akif Alakurt ile aşk yaşamaya başlamıştı. "Sevgiliyle dizi çekmek çok zor.

Bence sevgililer aynı projede rol almamalı" diyen Demiratar, projeden ayrıldı. Demiratar, önümüzdeki hafta ekrana gelen bölümde rol gereği öldürülecek ve diziye veda edece

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selin Demiratar'ın ilginç talepleri nedeniyle 'Adanalı' dizisinin kadrosundan çıkartıldığı söyleniyor

"Adanalı"nın cuma günü ekrana gelecek olan bölümünde senaryo gereği öldürülecek olan Selin Demiratar, "İdil Başkomiseri" oynadığı diziden kendi isteğiyle ayrıldığını açıklamıştı. Ancak dizinin yapım şirketi Süreç Film'den gelen bilgiler ise Demiratar'ın kaprisleri yüzünden işinden olduğu yönünde.
    Dizinin Maraz Ali'si Mehmet Akif Alakurt'la da yaklaşık bir yıldır birlikte olan Demiratar, diziden aslında 39. bölümde ayrılmayı istediğini söyledi ve "Bu sezon zaten dizinin hikâyesi de, konsepti de değişti, geçen yıl başladığımız gibi devam etmedi.
    Dizinin kitlesi değişince müsaade istedim ama yapım ekibimiz 47. bölüme kadar devam etmemi istedi, ben de 7 - 8 bölüm daha çektim ve ayrıldım. Kariyerim açısından başka bir projede yer almak istedim. Bir sorun yok. Mehmet(Akif Alakurt) diziye devam ediyor, ben de sete ziyarete gidiyorum" dedi.
    Ancak Demiratar'ın kendi isteğiyle değil, yapımcının isteğiyle dizide öldürüldüğü ortaya çıktı. İddiaya göre Demiratar, sevgilisi Mehmet Akif Alakurt ile başrolü paylaşmasının da etkisiyle sette sürekli kapris yapmaya başladı. Sabah akşam suşi ve kebap isteyen, 03.00'te özellikle bir pizza zincirinden pizza talep eden, çekim yerlerini beğenmeyen, istenen performansı da gösteremeyen Demiratar, yapım ekibinin sinirlerini fazla zorlayınca konu yapımcı çift Ali ve İnci Gündoğdu'ya intikal etti.
    Özür kabul edilmedi
    Demiratar'ı iki kez karşılarına alıp konuşan çift, sonuç alamadı. Bunun üzerine Gündoğdu çifti, Demiratar'a iki hafta önce "Haftaya seni öldürüyoruz" diye haber yolladı. Yapımcılardan özür dileyen ve benzer durumları tekrarlamayacağını söyleyen Demiratar'ın isteği kabul edilmedi ve diziye veda etmek zorunda kaldı.
    Dizinin bu bölümüne Kıvanç Tatlıtuğ ile flört eden 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam, komiser Esra karakteriyle katıld

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence dizi bitsin baymaya başaldı artık
    selametle
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet cabbariye katılıyorum...çok cıvık hareketler var...gerçeklikten uzak...
    hatta çakıra hiç yakıştıramadım rolünü...komiser o kadar cıvıkmı olur?
    kurtlarda adam hakkını vermişti...
    selametle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gecen sene iyiydi ama şuanda ciddi boyutta baymaya başladı
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri