Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 11/110 İlkİlk ... 234567891011121314151617181920213661 ... SonSon
1097 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Inpax ve y6 aparat

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar hangi data uydusu daha sorunsuz ve çok kanal açıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar hangi paylaşım uydusu daha sorunsuz ve çok kanal açıyor acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bugun baya uraştım 21 datayı bulmak icin fakat buldum bu sever hic bir kanalı acmadı ve y6 da bile yeşil ışık bile yanmadı en sonunda bıraktım cünkü güneş kafama vurdu.
    Konu umut55 tarafından (10-04-2010 Saat 19:47 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı erkan78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar hangi data uydusu daha sorunsuz ve çok kanal açıyor
    Aynı şeyleri tekrar yazmanızın bir gereği yoktur. Şimdi sorunuza gelelim DATA
    Uydusu olarak ister W 3 kullanın ister W 6 Fark etmez Birinde ne açılıyorsa diğerindede aynıdır...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Aynı şeyleri tekrar yazmanızın bir gereği yoktur. Şimdi sorunuza gelelim DATA
    Uydusu olarak ister W 3 kullanın ister W 6 Fark etmez Birinde ne açılıyorsa diğerindede aynıdır...
    fark var usta olmazmı:45::45::45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı digital_52 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    fark var usta olmazmı:45::45::45:
    İyide Sevgili kardeşim Ben Bu cihazı kim kullanıyor ise Hangi yazılımda ben nereden bilebilirim. Adamlar yazılımı veriyor 2 uydu için diyor ve genelde en çok tercih edilen uydu W 3 zaten . Hayır Arkadaşlar sakat şeyler yazıyor ama Diğer uyduda ne var ne yok yazmıyorlar sonra burada Pirincin taşını ayıklamak bizlere düşüyor.... :49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bugun baya uraştım 21 datayı bulmak icin fakat buldum bu sever hic bir kanalı acmadı ve y6 da bile yeşil ışık bile yanmadı en sonunda bıraktım cünkü güneş kafama vurdu.
    usta.21 data kesildi deniliyordu dün.
    belkide ona denk gelmişindir.21 de sorunlar yaşanıyormuş 2 gündür. sen diğerinde devam et,sıkıntısız olur...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tomas57 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usta 21 de hangi polsat tplerini açıyor??
    bu kanallardı >>>> Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    şimdi 21 data bende olmadığı için bakma şansım yok.21 sorunlar varmış,şimdi açılıyormu açılmıyormu maalesef bilgim yok...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı digital_52 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    paylaşım için sagol ustam
    Edit....
    Konu Dijitalci tarafından (11-04-2010 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: Lütfen Anlamsız mesajlar Yazmayınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şu an için en iyi data w3 ten normal yayınına devam ediyor ..

Sayfa 11/110 İlkİlk ... 234567891011121314151617181920213661 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri