Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: GoldMaster 30300 Syk ile hangi uyduları izlerim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon9 GoldMaster 30300 Syk ile hangi uyduları izlerim

benim evde gold master 30300 sky var turksat 1c bir de hotbird var ben şu kanalları nasıl izleyebilirim?

RTVSH (arnavutluk)
    BHRT (bosna hersek)
    ERR (estonya)
    YLE (finlandiya)
    NRK (norveç)
    RTS (sırbistan)
    SVT (isveç) ve tüm isveç kanalları

SVTyi cidden çok istiyorum çünkü şu sıralar isveççe öğreniyorum bi kaç arama yaptım eurobird 9a uydusu falan diyordu çatıya çıkıp antenin yerinimi değiştirmem lazım lütfen yardımcı olun tamam olarak ne yapmam gerekiyor?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İsveç Kanallarını thor uydusundan izleyebilirsiniz.Ama kullandıgınız goldmaster 30300 sky cihaza digitv emu kodlarını desteklemektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İsveç Kanallarını thor uydusundan izleyebilirsiniz.Ama kullandıgınız goldmaster 30300 sky cihaza digitv emu kodlarını desteklemektedir.
    teşekkürler cevap için ama dediğim gibi bu konularda fazla bilgim yok thor uydusuna nasıl ulaşabilirim? digi tv digitürk mü?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı halley94 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkürler cevap için ama dediğim gibi bu konularda fazla bilgim yok thor uydusuna nasıl ulaşabilirim? digi tv digitürk mü?
    Thor uydusu 1 derece batıda bunun için sitede bulunan Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bölümüne bakabilirsiniz.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

açılan başlık forum kurallarını ihlal ediyor lütfen forum kurallarını okuyunuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Thor uydusu 1 derece batıda bunun için sitede bulunan Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bölümüne bakabilirsiniz.
    teşekkürler yardımların için deniyeceğim
    @xxman : çok özür dilerim acemi olduğum için tam olarak kuralları bilmiyorum uyarı için saolun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeşim sen en iyisi bi uyducu çagır o halleder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı halley94 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    benim evde gold master 30300 sky var turksat 1c bir de hotbird var ben şu kanalları nasıl izleyebilirim?

RTVSH (arnavutluk)
    BHRT (bosna hersek)
    ERR (estonya)
    YLE (finlandiya)
    NRK (norveç)
    RTS (sırbistan)
    SVT (isveç) ve tüm isveç kanalları

SVTyi cidden çok istiyorum çünkü şu sıralar isveççe öğreniyorum bi kaç arama yaptım eurobird 9a uydusu falan diyordu çatıya çıkıp antenin yerinimi değiştirmem lazım lütfen yardımcı olun tamam olarak ne yapmam gerekiyor?
    Öncelikle üyeliginiz hayırlı olsun.GoldMasterin bu serisinde olan cıhazlar ömrünü tamamladı gibi şu anda Goldmasterin fortis tabanlı cihazlara destek ve yazılım imkanı sunuluyor.
    Konu başlıgı uygun hale getirildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cevaplar için teşekkürler gold master servisi aramaya karar verdim gene de çok saolun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ArkadaŞlar yazilim İndİrmem İÇİn yardi edİnm

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri