Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Next 2000 CIS Super Plus "Motor Dönüyor"

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next 2000 CIS Super Plus "Motor Dönüyor"

selam ustalar.forumu taradım ama bircevap bulamadım.next 2000 cıs super plus ve SG-2100 diseqc motor ile Ankara'dan yaklaşık 31 adet uydu izleyebiliyorum.uydu değiştirirken hiç bir sorun yaşamıyorum.ancak uydular arası geçiş yaparken "motor dönüyor" diye ekranda bir yazı çıkması gerekmiyormu?yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu mesajın görünüp görünmeyeğini ayarlardan seçebilirsin sanırım
    ZAMAN İNSANLARI DEĞİL ARMUTLARI OLGUNLAŞTIRIR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gungor1976 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam ustalar.forumu taradım ama bircevap bulamadım.next 2000 cıs super plus ve SG-2100 diseqc motor ile Ankara'dan yaklaşık 31 adet uydu izleyebiliyorum.uydu değiştirirken hiç bir sorun yaşamıyorum.ancak uydular arası geçiş yaparken "motor dönüyor" diye ekranda bir yazı çıkması gerekmiyormu?yardımcı olursanız sevinirim.
    motor ayarlarından DİSEgC 1.2 değil de usuals seçip ayarlarınızı bunun üzerinden yaparsanız ozaman çanağınızı bir uydudan başka uyduya yönlendirdiğiniz zaman çanak dönüyor ibaresini görebilirsiniz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[f47Xfenerli] ustam öncelikle teşekkür ederim. denemeden şöyle bir soru sorsam diseqc 1.2 motor için usuals seçmek çalışma sistemleri farklı olduğu sorun olmaz mı?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri