Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Newcs-Mgcamd Octagon SF1008/1018HD 210110 : Mgcamd 135 , VIA EMU , CCcam client 2.1.1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Newcs-Mgcamd Octagon SF1008/1018HD 210110 : Mgcamd 135 , VIA EMU , CCcam client 2.1.1

Selamlar arkadaslar,

süper bir emu eklentisi sunuldu, Mgcamd emusuna Ccam destegide eklendi, suan icin cccam 2.11 versiyonunu destekliyor client olarak, gayet saglam.

Yani ilk defa EMU (KD) ile Ccami ayni anda kullanabileceksiniz. Serveriniz 2.11 versiyonunda olmali bu emu icin. Daha yükseginde sorun yasanabilir.

Sizlerde görüslerinizi yazarsaniz sevinirim.

Dosyalara hak verirken sadece mgcamde (bin dosyasinda) ve start.sh ya 755 haklarini verin. C Lineida cccamd.list.example dosyasina ekliyorsunuz, sonra .example kismini siliyorsunuz. Yükledikten sonra bi restart yapin, ve menu kirmizi tus.

Sonra bir kd kanalina gidin, o acilinca ccamde calisir.

-----------------

Dosya ismi:
    Newcs-Mgcamd_Octagon_SF1008_SF1018_HD_210110.rar

rapidshare.de/files/49039940/Newcs-Mgcamd_Octagon_SF1008_SF1018_HD_210110.rar.html

-----------------

Sizler icin bir resimli aciklama yaptim , buyrun:

Benim kullandigim program FlashFxp, yani ftp yoluyla alete baglaniyorum:

COK ÖNEMLI: Benim kullandigim Server cccam 2.11 arkadaslar, yani daha yüksek olan cccam line'larini desteklemiyor suan bu mgcamd ccam versiyonu ! Bu aklinizda bulunsun, belki onun yüzünden bende takilma yoktur.

-------------

Programi actiginizda su resim karsisiniza cikacak:

Sol üst kösede bulunan yildirimi andiran ikona basiyoruz, connect yaziyor tam üstüne gittigimizde, sonra bu cam aciliyor ve 1018in Ipsini ekliyoruz o yere, port 21, user name: root, bunlari yazdiktan sonra connect yerine basiyoruz !

[/URL]

Simdi sizden sifre isticek ama sifreye gerek yok, bos birakin o alani ve OK ye basiniz.

OK'ye bastiktan sonra alete baglaniyor ve su resim ilk karsisiniza cikiyor:

Sol üst kösede mavi olarak boldlagim kisima, Parent Directory yerine doppelklick yapiyorsunuz, sonra su resim geliyor:

[/URL]

Var dosyasina tikliyorsunuz !
    Eger ici bos degilse, icinde olan tüm dosyalari silin !
    Simdi Programin sag tarafi sizin bilgisayari gösteriyor, ordan indirdiginiz mgcamd dosyalarini bulun ve benim resim yaptigim seyi yapin.

Tüm dosyalari marke edip sol tarafa, yani 1018e kopyaliyorsunuz !

Simdi gelelim önemli kisimlara, kopyaladiktan sonra, bin klasörüne/ordnerya girin 1018de !

Simdi mgcamd dosyasina sag tus yapin ve Attributes (CHMOD) yerine basin !

Simdi acilan permissions penceresinde, sizde olan 655 degerini 755 olarak degistireceksiniz ayni benim resimde oldugu gibi !

Simdi geri gidin ve etc klasörüne/ordnerya basin, ve ayni islemi start.sh dosyasi icin yapin, yani onada 755 hakkini verin.

Simdi keys klasörüne basin ve cccamd.list.example dosyasinin ismini cccamd.list olarak degistirin ayni bendeki gibi:

Sonra cccamd.list dosyasina sag tus yapiyoruz, sonra Edit yerini seciyoruz ve cccamd.list aciliyor:

Sizin C-Line'i aynen tarif ettigim gibi ekleyin ve eklediktan sonra Datei speichern yapin yani kaydedin. Sonra Flashfxp Click OK when ready to upload edited file diye soracak size, sizde OK yerine basacaksiniz.

Serveri aldiginiz kisiye sorun size verdigi cccam hangi versiyon diye, 2.11 olmali cünkü onu destekliyor sadece bu mgcamd versiyonu.

--------------

Simdi 1018i tamamen kapatin ve yeniden acin, restart yapsin, acildiktan sonra menu ve kirmizi tus yapin start bildirisi gelsin, sonra bir kanalin üstüne gidin aninda acilmasi gerekir, eger hemen acilmazsa 1-2 dk bekleyin üstünde, acildimi hep acik kalir. (internal cardeader kapali)

Ben bu sekilde yükledim, smartkart kullanmiyorum, ve cuma günü saat 6dan 12ye kadar test ettim, sadece saat 20:40 ve 22:10'da takildi ve kendiliginden geri geldi.

CCam 2.13 ve incubusdan cok cok daha iyi calisiyor bende.

--------------

Saygilar
    eazy31

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşk arkadasım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri