Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon
69 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Türkiyede İlk Kez Trident 5303 yeni versiyon Viacces 2.6 editli.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Evet

tamamdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 31

Alıntı croos Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Türkiyede ilk.

Arkadaşlar trident5303 (1.29) bot lu cihazlar için yeni versiyon yazılım
    aşağıdadır.
    Yazılıma viacces 2.6 editlenmiş olup S-1 ler(sct)ler ve dorcel tv - JCB sporlar -absat auto dur.

11727 V 27500 (sct)s-1 s-2 ler
    11411 H 27500 dorcel tv.:clap2
    Croos Usta verdiğiniz yazılım güncel mi acaba ? yani güncelliğini korumaktamıdır.? Saygılar. Cihazım Trident DSR 5303

Kullanıcı Bilgi Menüsü

V3.73 eskidi artık yeni versiyonu V3.81 dir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

v 3.81 yüklü fakat bu kanalları açmıyor... Croos Usta ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerine sağık usta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selemü aleyküm helal olsun tridentte tüm emeyi gecen arkadaslara allah razi olsun belgesel hasdasiyım iyi oldu bu hepiniz sagolun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İzmir'den selam croos usta. 2 sene önce aldım bu 5303 ü iyiki de almışım. Thor uydusu öldükten sonra nice markalar için çöpe atın deniliyor ama Trident çalışmaya devam ediyor. Bu yazılımı yükledikten sonra Thor yerine Via2,6 ile ve irdeto2 ile hangi uyduyu önerirsin?

Ayrıca ben yeni yazılımı yükledim fakat menüler Türkçe değil ve uydudan güncelleme yok ayrıva cihaz bilgisine girdiğimde 3.70 görünüyor. Ben mi bir hata yaptım. Menüler de eski açık mavi verisyon. Mecburen 3.71 e döndüm.
    Konu artworks tarafından (29-08-2010 Saat 04:12 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

forumda arastırırsan 5303trident uydudan güncelleme yazılımı var onu yükle cok güzel menü oluyor yüklemeden sonra 12729 h 30000 den uydudan güncellet hotbirt de bircok sifreli kanallar acıyor belgeseller var hemde turkce ben bir aydır izliyorum.ayrıca hellasat 39 uydusuna cevirrirsen thoru aratmaz tavsiyem sana budur arkadas saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Yazılım yanlış.

Alıntı artworks Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İzmir'den selam croos usta. 2 sene önce aldım bu 5303 ü iyiki de almışım. Thor uydusu öldükten sonra nice markalar için çöpe atın deniliyor ama Trident çalışmaya devam ediyor. Bu yazılımı yükledikten sonra Thor yerine Via2,6 ile ve irdeto2 ile hangi uyduyu önerirsin?

Ayrıca ben yeni yazılımı yükledim fakat menüler Türkçe değil ve uydudan güncelleme yok ayrıva cihaz bilgisine girdiğimde 3.70 görünüyor. Ben mi bir hata yaptım. Menüler de eski açık mavi verisyon. Mecburen 3.71 e döndüm.
    Benim siteye yüklediğim son yazılım V3.81 dir.Uydu güncelleme yoktur.Carrd
    share vardır biss tv autodur.Trident cihazların orijinal yazılımlarında türkçe
    yoktur. 3.81 i uydu güncellemeli olarakda verebilirim.Fakat onda paylaşım olmuyor.Ben verdiğim yazılımların Kart paylaşımlı olmasına dikkat ediyorum.
    Sen yanlış yazılım yüklemişsindir.
    Şu an horbirt te ki kanalların hemen hepsi için paylaşım yapılıyor.Bir sürü free
    server var.
    ayrıca belgesel kanallar olarak Biss tv autodur.

Başka sorun olursa bana ulaşabilirsin,nede olsa hemşerisin.

MSN sitede var.

Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanıcı var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri