Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon
69 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Türkiyede İlk Kez Trident 5303 yeni versiyon Viacces 2.6 editli.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı worild Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar iyi güzelde ben yükledim fakat sorun yaşıyorum.türksat gitti hiçbir diseq olmuyo.ayrıca sirius ve hotbird var ama onlarda da kanal otomatik ara diyorum aramıyo.ne yapmalıyım.
    Cihazı resetlersen (fabrika ayarları) eski kanal listen gelir.Olmazsa yaz ben gerekli dosyaları veririm kanal listesi loader filan.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu yazılım eski bir yazılım hala niye gündemde ki.artı yazılım türkce degil.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir deneyelim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar bu yazilimi atiyorum hic bisi cözmüyor. kullandim dijital triden5303 usb girisli yardimci olursaniz sevinirim ustalarima simdiden eline saglık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cross emeğine sağlık...devamını bekliyoruz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok teşşekkür ederim. bu tür çalışmalar sayesinde daha rahat tv izlenebiliyor sağol.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart dsr5303

Sevgili croos hocam;
    bende trident dsr5303 cihaz var. buna daha önce rs232 den flash yüklemiştim cihaz echosmart oldu sanki uydu dan güncelleme çıktı sonra nasıl olduysa yanlışlıkla usbden başka bir dosya attım ve uydu ilk haline geri döndü. şuan ne uydudan güncelliyor nede performanslı çalışıyor. yardımcı olursanız sevinirim.
    not: yeni bilgisayarımda com port yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 5303

Alıntı san_yann Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sevgili croos hocam;
    bende trident dsr5303 cihaz var. buna daha önce rs232 den flash yüklemiştim cihaz echosmart oldu sanki uydu dan güncelleme çıktı sonra nasıl olduysa yanlışlıkla usbden başka bir dosya attım ve uydu ilk haline geri döndü. şuan ne uydudan güncelliyor nede performanslı çalışıyor. yardımcı olursanız sevinirim.
    not: yeni bilgisayarımda com port yok.
    Cihazının bilgilerini yazarsan (versiyon&boot gibi ) bunları bilmeden yazılım
    veremem.
    Çoğu yazılım usb den yazılım almaz.
    Sana mesaj da yazdım,gerekirse pc ne port takılır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Croos kardeşim en son 1 yılı aşkın zamandır uydumu güncellemedim şimdi güncelleme yapmıyor. 3.54 zannederim yazılım. 10 eylül yazılımını buluyor fakat yüklemiyor me yapmam lazım yardımcı olursan sevinirim. Birzamanların en kralıydı benım için ama yüzümü kara çıkardı trident dsr 5303

Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanıcı var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri