Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: nextte usb den film izlemek nasıl olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart nextte usb den film izlemek nasıl olur

arkadaşlar enişteme next ye2000fta usb li cihaz aldık mp 3dinliyoruz resimlere bakıyoruz film izliyemiyoruz film izlemek için cihaza formatmı atmak gerekiyor yoksa filmi başka bir formtlamı yüklemek gerekiyor sayfaları gezerken ayın 24 de benim gibi bir arkadaşda yazmış ama halen cevap alamamış lütfen es geçmeyelim saygılar:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım indirmiş olduğun filmi önce allok mpeg video converter ile mpeg2 formatına çevireceksin sonra mpg-streamclip ile ts formatına çevireceksin ancak ondan sonra seyredebilirsin.Ancak mpeg streamclip'in çalışması için bilgisayarında Qicktime kurulu olmalıdır.Anlayacağın filmi ts formatına çevireceksin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşım indirmiş olduğun filmi önce allok mpeg video converter ile mpeg2 formatına çevireceksin sonra mpg-streamclip ile ts formatına çevireceksin ancak ondan sonra seyredebilirsin.Ancak mpeg streamclip'in çalışması için bilgisayarında Qicktime kurulu olmalıdır.Anlayacağın filmi ts formatına çevireceksin.
    cevap için teşekkürler bi deneyelim bakalım becerebilecekmiyiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mpg streamclip programında ts formatını bulamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı samiabi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar enişteme next ye2000fta usb li cihaz aldık mp 3dinliyoruz resimlere bakıyoruz film izliyemiyoruz film izlemek için cihaza formatmı atmak gerekiyor yoksa filmi başka bir formtlamı yüklemek gerekiyor sayfaları gezerken ayın 24 de benim gibi bir arkadaşda yazmış ama halen cevap alamamış lütfen es geçmeyelim saygılar:45:
    dostum sitede supersatforum next süperplus bölümüne bak total video converter senin işini görür bence en iyi en kolay dönüştürücü arkadaşlar nasıl kullanılacağı hakkında bilgide vermişler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım total converter 3.14 new ile ts formatına döndürüp seyredebilirsin ayarlarını iyi yapmalısın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm
    next var ama usb den film izleyemeyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm sami bey aynı sorunu ben yaşıyorum nasıl izleyebilirim film

Kullanıcı Bilgi Menüsü

daha once yapmistim ama banada gerekli simdi tvc bu isi yapiyor ama bazi degerler var bilen varsa yazabilirmi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri